Domů / Videorecenze / iGET Blackview BV8000 Pro vs Nokia 3310

iGET Blackview BV8000 Pro vs Nokia 3310

Dnešní článek bude lahůdkou pro nadšence legendárního telefonu Nokia 3310, který dostal mnoho přezdívek a přídavných jmen před své jméno. Například, že je jako tank, nerozbitná atd. Tento legendární telefon a dalo by se říci i nejlepší telefon své doby podstoupí souboj s velmi obtížným protivníkem, který je naopak jeden z nejlepších telefonů dnešní doby (v rámci kategorie odolných telefonů)  s telefonem iGET Blackview BV8000 Pro.

BV8000 Pro vs Nokia 3310

Určitě jste také velmi zvědaví jako my, který telefon tento souboj vyhraje, a který výrobce jestli iGET Blackview nebo Nokia, která prožívá v těchto měsících znovuzrození ve výrobě mobilních telefonů, byť jen v rámci licenční výroby pod jejím jménem. Ve videu se můžete těšit na opravdu originální testování těchto telefonů, které na konci přinese jasného vítěze.

BV8000 Pro vs Nokia 3310 souboj

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro

Vítěze tohoto nelítostného souboje  zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV8000 Pro.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV6800 Pro

Odolný telefon iGET Blackview GBV6800 Pro v akci

Rádi bychom upozornili naše čtenáře, že aktuálně probíhá akce na oblíbený odolný telefon iGET Blackview …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *