Domů / Videorecenze / Bluboo Edge – test výkonu AnTuTu Benchmark

Bluboo Edge – test výkonu AnTuTu Benchmark

Mobilní telefony Bluboo Edge jsou díky 2,5D efektu zaobleného displeje a tělem z hliníku opravdový elegáni. S Edge upoutáte pozornost lidí kolem sebe velmi snadno. V tomto článku bychom měli zjistit jestli je nejen hezký, ale i dostatečně výkonný a zvládne i náročnější operace a hry. Každý zkušenější uživatel ví, že mobilní operační systém Android je celkem náročný na hardwarovou výbavu v podobě dostatečného výkonu, aby se nesekal a nepadal či nezamrzal. Na videu níže uvidíme, jaké získá skóre tento mobilní telefon od výrobce Bluboo v testování benchmark AnTuTu, které je celosvětově nejrozšířenější pro porovnávání a zjišťování výkonu mobilních telefonů.

Mobilní telefon Bluboo Edge výkon

Bluboo Edge hardwarová výbava

Nejdříve je třeba si ujasnit, co se skrývá za „vnitřnosti“ pod hliníkovým tělem telefonu Bluboo Edge. O výkon se stará čipset MediaTek MTK6737T (TURBO), který obsahuje čtyř jádrový procesor, který běží na frekvenci 1,4GHz.  Procesoru sekunduje operační paměť s kapacitou 2GB běžící na frekvenci 733MHz.

Bluboo Edge AnTuTu benchmark test výkonu

Kde koupit telefon Bluboo Edge

Tento telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: Bluboo Edge.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV9700 Pro testování výkonu

iGET Blackview GBV9700 Pro – testování výkonu AnTuTu

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro je nejen vysoce odolný, ale i výkonný o čemž …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *