Co je to Tarifomat

Dnes vám představím službu Tarifomat, která získává stále více na popularitě, kvůli drahým standardním tarifům od mobilních operátorů. Nejedná se jen o pouhou online kalkulačku, která srovnává mobilní tarify od klasických i virtuálních operátorů, nabízí něco navíc a to se dozvíte v tomto článku.

Kalkulačka Tarifomat

Předně se zaměřím na hlavní funkci, což je kalkulačka porovnávací ceny tarifů. Tato kalkulačka je schválena Českým telekomunikačním úřadem. V závislosti jak se vyznáte ve světe mobilních tarifů si můžete vybrat ze dvou módů, klasický jednoduší, kde zadáváte méně informací a pak expertní pro znalejší uživatele.

Cílem této kalkulačky je Vám nabídnout nejlevnější tarif dle vašich požadavků, abyste neplatili zbytečně navíc za něco co vůbec nevyužijete.  Velkou roli ve výsledné ceně hraje využívání mobilního internetu a velikosti FUP.

Bonusy, které Tarifomat nabízí

  • Tarifomat vám může sjednat tarif s garancí 100% bezvadné služby a poskytnutím právního servisu.
  • Velkou výhodou je, že pokud máte zájem lidi z Tarifomatu vám zavolají a nabídnou neveřejné levnější tarify.
  • Bonus při přechodu mezi operátory

Tip: Pokud vás zajímají nejnovější novinky, nabízených tarifů a služeb můžete se přihlásit k odběru novinek od Tarifomatu na váš email, přes tento odkaz: ODKAZ.

Pokud máte zájem o bližší informace o Tarifomatu a co vše nabízí a garantuje, včetně využití online kalkulačky zdarma navštivte jejich internetové stránky: Tarifomat.cz.