Domů / Odolné telefony / Dárek k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9600 Pro

Dárek k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9600 Pro

Od dnešního dne je v internetovém obchodě IPATO.cz dostupný zajímavý dárek k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9600 Pro. Jedná se o „outdoor kit“, neboli balíček, kde naleznete vše potřebné například, pokud budete v lese. Výhodou balíčku, je že je velice skladný a ideální s sebou na kempování či do přírody.

Dárek k GBV9600 Pro

iGET Outdoor kit

Součástí sady je například buzola, nůž, kvalitní baterka, ocelové lanko na řezání, propiska a další praktické věci, které jsou viditelné na fotografii níže. Jak bylo zmíněno v úvodu článku, tento outdoor kit je dostupný jako dárek zdarma k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9600 Pro. S tímto setem budete mít vše potřebné v přírodě po ruce v praktickém a skladném pouzdru.   

Pozor: Počet iGET Outdoor kit jako dárek k GBV9600 Pro je omezen na 25 kusů.

iGET Outdoor kit

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview GBV9600 Pro s outdoor kitem

Odolný telefon iGET Blackview GBV9600 Pro s outdoor kitem zdarma, a dalšími dárky v hodnotě přes 1000Kč v podobě bezdrátové nabíječky a tvrzeného skla je dostupný u autorizovaného prodejce telefonů iGET Blackview v internetovém obchodě IPATO.cz, který je zároveň specialista na odolné telefony a příslušenství: iGET Blackview GBV9600 Pro.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV6800 Pro

Sleva na odolný telefon iGET Blackview GBV6800 Pro

Rádi bychom vás upozornili na právě probíhající slevovou akci v internetovém obchodě ipato.cz na odolný …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *