Domů / Odolné telefony / Držáky na telefony jako navigace pro motorky

Držáky na telefony jako navigace pro motorky

Máme pro vás nový článek v rámci série článků pro motorkáře. V předchozím jste si mohli přečíst výhody mobilního telefonu při použití jako navigace oproti běžným hardwarovým navigacím (ZDE). V dnešním článku vám představíme speciální držáky telefonů na motorky a to konkrétně určené na řidítka a na zpětné zrcátko.

telefon jako navigaceNejlepší držáky telefonů na motorky

Při výběru držáku je velmi třeba dbát na kvalitu zpracování a materiálů. Držák musí být opravdu kvalitní, poněvadž určitě nechcete aby vám z něj někde na dálnici telefon vypadl či dokonce upadl celý držák a vy tak jako tak přišli o váš klasický telefon nebo odolný telefon.

Kvalitní držáky na mobilní telefony pro motorkáře nabízí internetový obchod IPATO.cz ve dvou verzích. První verze je určená pro přidělání na řidítka a druhá pro přidělání na zpětné zrcátko motorky. Držáky jsou vodě-odolné s bezpečnostním popruhem a průchodem pro kabel. Dále jsou vhodné pro dotykové displeje, díky čemuž není problém se špatnou odezvou telefonu na dotyk přes obal.

Oba držáky jsme na vlastní kůži otestovali na čtyřkolce v terénu. Viz fotografie níže.

telefon_navigace_4telefon jako navigacetelefon jako navigacetelefon jako navigace

držák na telefon držák na telefon telefon jako navigace

Kde držáky na motorky zakoupit

Jak již bylo zmíněno výše držáky jsou dostupné v internetovém obchodu www.ipato.cz, který se specializuje na odolné telefony a příslušenství k mobilním telefonům.

Odkazy na eshop na produktové stránky držáků:

V případě, že si chcete nejdříve držáky vyzkoušet na své motorce můžete se zastavit v kamenné prodejně eshopu IPATO.cz v Olešné u Pelhřimova v budově Motocentrum, kde jsou vystavené s možností vyzkoušet si je. Více informací pro prodejně naleznete na eshopu: Prodejna Olešná.

Čtyřkolka na přiložených fotografiích ve článku pro testování byla zapůjčena od firmy Motocentrum Olešná (Odkaz).

Přečtěte si také

GBV5500 Pro žlutý

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Pro žlutý ve slevě

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Pro splňující stupeň krytí IP68 a armádní standard MIL-STD-810G, zároveň disponující …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *