Domů / Odolné telefony / iGET Blackview GBV9700 Pro unboxing a parametry night vision kamery (GNVC-01)

iGET Blackview GBV9700 Pro unboxing a parametry night vision kamery (GNVC-01)

V současné době je k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro dodávána zdarma jako dárek přídavná (externí) kamera Night Vision s kódovým označením GNVC-01. V tomto článku se dozvíte parametry této přídavné kamery, která se k odolnému telefonu připojuje skrze USB-C konektor. Dále reálné fotografie z vybalování kamery z krabice a detailní záběry na její tělo.

Night Vision kamera (GNVC-01) foto unboxing

Night vision kamera
Night vision kamera Night vision kamera
Night vision kameraNight vision kamera Night vision kamera Night vision kamera

Parametry kamery Night Vision

Kamera se k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro připojuje skrze USB-C konektor. USB-C kabel u kamery obsahuje dvě praktická ovládací tlačítka jedno pro vytvoření fotografie po stisknutí a druhé pro záznam videa. Na zadní straně kamery se nachází skřipec, díky kterému lze kameru připnout například na oblečení, aniž byste ji museli držet neustále v ruce při natáčení. Kamera je speciálně navržena a koncipována pro noční záběry, jak již z jejího názvu vyplývá. Základem je technologie podsvícení pixelů. Kamera disponuje 6P HD optickými čočkami od Sony a kvalitním CMOS (IMX225(1/3“))senzorem Sony STARVIS. CMOS senzor vyniká nízkou citlivostí na světlo. Kamera má k dispozici praktický umělý kryt čočky, který je na ni vhodné vždy po natáčení nasadit, aby nedošlo k jejímu poškrábání či poškození.

Upozornění: Night Vision kamera nedisponuje žádnou odolností. Není vhodné ji využívat za deště, ve vlhkém/prašném prostředím  a extrémních teplotách.

iGET Blackview GBV9700 Pro night vision parametry

Aplikace Night Camera

Po připojení Night Vision kamery skrze USB-C konektor. Odolný telefon to automaticky rozpozná a spustí adekvátní aplikaci sám. V případě, že byste z aplikace odešli. Můžete ji znovu spustit skrze Toolbox, ve kterém se nachází pod názvem Night camera. V aplikaci můžete nastavit zda má být nahráván i audio záznam spolu s videem, dále záznam smyčky. Přizpůsobit si můžete podle sebe i kontrast a jas. Přes aplikaci lze aktivovat i svítilnu na zadní straně telefonu.

Night vision kamera aplikace    Night vision kamera aplikace    Night vision kamera aplikace

  • Rozlišení fotografií 1280×720 pixelů.
  • Rozlišení videa 1280×720 pixelů s 30FPS.

Kde je GBV9700 Pro dostupný?

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro je dostupný SKLADEM u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: iGET Blackview GBV9700 Pro

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV9700 Pro AI benchmark

iGET Blackview GBV9700 Pro AI benchmark AnTuTu

Po testování klasického výkonu odolného telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro skrze AnTuTu benchmark pro vás …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *