Domů / Android telefony / Internetový obchod IPATO.cz je nově Ověřen zákazníky

Internetový obchod IPATO.cz je nově Ověřen zákazníky

Od dnešního dne se internetový obchod IPATO.cz zabývající se prodejem elektroniky a především mobilních telefonů může pyšnit prestižním oceněním Ověřeno zákazníky internetového portálu Heureka.cz, který je jedničkou v České republice na poli porovnávačů cen zboží. Recenze ze kterých toto ocenění vychází mohou psát pouze ověřený zákazníci, kteří na eshopu nakupovali, kteří vychází z vlastních zkušeností s obchodem.

IPATO.cz Heureka

Všechny recenze zákazníků naleznete na podstránce na Heurece: ZDE

Jak si vede IPATO.cz na portálu Heureka.cz

Jako jeden z mála eshopů se vždy vyjadřuje ke každému hodnocení, které je na Heurece k němu zveřejněno. Aktuálně ke dni 18.12.2016 byl eshop hodnocen 47x a z toho 31 bylo recenzí. V celkové spokojenosti má IPATO.cz aktuálně 4,5 hvězdiček z 5 možných.

Průměrná doba dodání zboží činní 3,3 dne a zákazníci dobu dodání zboží hodnotili 4,2 hvězdičkami z 5 možných. Přehlednost obchodu je také vysoce hodnocena 4,5 hvězdičkami a kvalita komunikace 4,6 hvězdniček z 5.

Někteří zákazníci v hodnocení negativně hodnotili jedinou variantu dopravy skrze Českou poštu. Zpětná vazba je velice důležitá a do budoucna pomáhá se eshopu zlepšovat i díky těmto hodnocením nyní je nabízena nejen Česká pošta, ale i DPD.

*Údaje jsou platné ke dni 18.12.2016

Přečtěte si také

Heureka profil

Heureka vs mobilní telefony

  Heureku a zná určitě každý uživatel, který rád nakupuje na internetu. Portál Heureka slouží …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *