Domů / Odolné telefony / Jaká sluchátka k odolnému telefonu ? máme pro Vás tip

Jaká sluchátka k odolnému telefonu ? máme pro Vás tip

getfile.aspx

Většina majitelů odolných telefonů naráží na problém se sluchátky. Odolné telefony mají zapuštené konektory do těla telefonu jak pro nabíjení, tak vstup pro jack sluchátek. Sluchtáka s prodlouženým konektorem se špatně shání a dají se použít jen originální, které nenabízí, tak kvalitní poslech oblíbené hudby. V tomto článku Vám přinášíme tip na zakoupení bezdrátových sluchátek pro (nejen)odolné telefony od kvalitní značky Niceboy®.

d401ae762f63f663a5114f4b7f8d31de

Bezdrátová sluchátka jsou v dnešní době moderní. Dokonce výrobci nejen odolných telefonů od klasických jacků ustupují a tento typ připojení sluchátek pomalu, ale jistě vymizí. Bezdrátová sluchátka je možno propojit bezdrátově pomocí Bluetooth, takže s tím nemají problém ani telefon ze starších řad.

Bezdrátová sluchátka od výrobce Niceboy® se cenově pohybují již od 990,- Kč a máte na výběr hned z několika modelů. Kompletní nabídku bezdrátových sluchátek od Niceboy® nalezente u autorizovaného prodejce IPATO.cz přímo zde

Nejlevěnjší bezdrátová sluchátka nabízí délku poslechu Vaší oblíbené huby až po dobu 8 hodiny při hlasitosti na 50%. Což je velmi slušné. Vzdálenost přenosu zvuku je až 10m.  Myslíme, že bezdrátová sluchátka Niceboy® jsou ideální řešením k odolnému telefonu.

Výrobce Niceboy® nenabízí jenom bezdrátová sluchátka, ale v jejich nabídce nalzente další doplňky. Jako jsou chytré náramky, bezdrátové reproduktory, akční kamery, domácí reproduktory. Vše v perfektní kvalitě a za rozumné ceny.

Kompletní nabídku Niceboy® u autorizovaného prodejce naleznete zde

Samozřejmostí je záruka 24 měsíců a technická podpora k produktům

niceboy-soundair-1160

 

Přečtěte si také

Niceboy Pilot Q3

Ukázková videa autokamerou Niceboy Q3

Dnes vám ukážeme reálná videa natočená autokamerou Niceboy Q3, která má neuvěřitelný poměr cena/výbava. S …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *