Domů / Android telefony / Mobilní telefon k Valentýnu

Mobilní telefon k Valentýnu

Potřebuje vaše drahá polovička nový telefon a vy nevíte, jakým dárkem jí obdarovat k Valentýnu. Zkuste vybrat nějaký designově estetický mobilní telefon vhodný pro dámy, ženy i holky. U takového telefonu hraje důležitou roli nejen výkon a hardwarové parametry, ale i designové zpracování a barva telefonu, včetně použitých materiálů.

Tipy na valentýnské dárky

Důležité je, aby telefon na první pohled zaujal svým vzhledem, včetně barevného provedení vhodného pro ženy (růžová, lososová, zlatá atd.). Tělo telefonu by mělo být z kvalitního hliníku, aby působilo luxusním dojmem.

Tipy na telefon k Valentýnu

  1. Mobilní telefon UMI MAX

Pokud chcete koupit nadstandardně vybavený model s cenou kolem 5500 Kč, tak UMI Max je ideální. Nabízí se ve více barevných provedení. včetně zlaté. Tělo telefonu je unibody, tedy je vyroben z jednoto kusu kvalitního hliníku. Další výhodou tohoto telefonu je ergonomické tvarování, díky kterému skvěle padne do ruky. UMI MAX nabízí velký výkon, který si poradí se všemi aplikacemi v Google Play i hrami. Důležitý je kvalitní zadní fotoaparát s 13MP automatickým zaostřováním a přisvětlovací diodou. Natáčení videa zvládne v FULL HD. Přední kamera pro selfie fotografie má 5MP. V rámci bezpečnosti drahá polovička ocení čtečku otisku prstů.

Telefon naleznete v sortimentu eshopu IPATO.cz : UMI MAX.

2. Mobilní telefon Bluboo mini

Pokud chcete levný telefon, který ale svým vzhledem svou nízkou cenu na sobě nedává vůbec znát. Tak je Bluboo Mini ideálním kandidátem. Zároveň je vhodný pro ty, kteří zrovna neholdují velkým displejům a vystačí si s 4,5″ displejem. S ohledem na nízkou cenu lehce nad 2000Kč není možné očekávat závratnou výbavu telefonu, ale i tak vám nabídne 4 jádrový procesor a 1GB RAM s operačním systémem Android. Pro fotografování je zadní kamera s 5MP a přední 2MP.

Telefon naleznete v sortimentu eshopu IPATO.cz : Bluboo Mini.

3. Příslušenství k telefonům

S ohledem na kapacitu baterií dnešních telefonů, která je stále nedostatečná. Nebylo na škodu pořídit i kvalitní power banku, která by váš mobil dobíjela například za cestu metrem či MHD. Například: POWERBANKA DOCA 2600 mAh. Tato powerbanka je nabízena v mnoha barevných provedení, včetně růžové.

Toto příslušenství naleznete v sortimentu eshopu IPATO.cz :POWERBANKA DOCA.

Přečtěte si také

Blackview BV6000

Porovnání odolných telefonů iGET Blackview

V tomto článku se dozvíte takřka kompletní hardwarové parametry modelů 6000,6000S,7000,7000 Pro a 8000 Pro. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *