Domů / Videorecenze / Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro obsah balení – unboxing

Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro obsah balení – unboxing

Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro je velmi povedený telefon se skvělým poměrem cena/výbava. Rozhodně zaujme svou povedenou výbavou, především kvalitním zadním fotoaparátem se čtyřmi objektivy, přičemž hlavní od Sony má vysoké rozlišení 48MPx. Též zaujme kvalitním předním fotoaparátem Sony s rozlišením 24MPx, se kterým fotí kvalitní selfie fotografie. UMIDIGI A9 Pro si rozhodně zaslouží vaší pozornost. V tomto článku se zaměříme na obsah balení tohoto telefonu od UMIDIGI s cenovkou pod 5300 Kč.

UMIDIGI A9 Pro

Obsah balení

Obsah balení

Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro
USB-C nabíjecí kabel
Napájecí adaptér
Jehla na SIM
Silikonový zadní kryt na telefon
Ochranná folie na displej již aplikovaná výrobcem
Uživatelský manuál

Velmi oceňujeme dodávaný zadní silikonový kryt v balení spolu s telefonem. Ušetří vám peníze za dodatečné pořizování obalu na telefon, či minimálně bude chránit váš telefon nežli si pořídíte nějaký svůj, pokud by vám nevyhovoval. Vzhledem k ceně telefonu se často nevidí, takto přidaný kryt v balení spolu s telefonem. Dnes se již často nevidí ani samotná nabíječka v balení, natož pouzdro na telefon.

Video unboxing UMIDIGI A9 Pro

Kde pořídit UMIDIGI A9 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro můžete zakoupit u autorizovaného prodejce IPATO.cz, který je specialista na mobilní telefony a jejich příslušenství. Nabízí i prodlouženou záruku se službou IPATO+.

Přečtěte si také

Doogee S59 Pro

Odolný telefon Doogee S59 Pro – obsah balení (unboxing)

Odolný telefon Doogee S59 Pro zaujme svou výbavou a kvalitní konstrukcí. Zaujme ale i obsahem …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *