Domů / Videorecenze / Mobilní telefon UMIDIGI F1 – testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI F1 – testování kamery

Mobilní telefon UMIDIGI F1 dostává zaslouženě v posledních dnech a týdnech na tomto magazínu pozornost. Nabízí úchvatný poměr cena/výbava a po celé řadě předešlých článků se nyní podíváme na testování jeho kamery/fotoaparátu. Výrobce UMIDIGI si zakládá na tom, aby všechny jeho mobilní telefony měly kvalitní přední i zadní fotoaparát.

Parametry fotoaparátu na UMIDIGI F1

Přední fotoaparát je schovaný v kapkovitém výřezu v displeji, který je velmi elegantní a nijak nenarušuje celistvý dojem displeje. Jedná se o Samsung S5K3P3 s 16MPx kvalitou fotografií. Foťák slouží i pro odemykání telefonu pomocí rozpoznání obličeje. Nahrávání videa zvládne ve FullHD a video hovory ve vysoké kvalitě nejsou žádný problém.

UMIDIGI F1 kamera

Zadní duální fotoaparát Samsung S5K2P7 16MPx + 8MPx zvládne fotografie v rozlišení 4640x3488px. Základní aplikace fotoaparát  UMIDIGI F1 podporuje RAW formát a s kvalitou fotografií vypomůže i umělá inteligence. Při zhoršených světelných podmínkách vám poslouží LED blesk.

Testování kamery UMIDIGI F1

Kde pořídit UMIDIGI F1

Mobilní telefon UMIDIGI F1 je dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství. Aktuálně v akci s dárkem v podobě plážové deky a ochranným sklem. 

Odkaz na produktovou stránku tohoto mobilního telefonu: UMIDIGI F1

Přečtěte si také

umidigi-f1-fotak

Výprodej UMIDIGI telefonů F1 a F1 Play

Výrobce UMIDIGI v České republice doposud nebyl moc známý, což ovšem některé aktuálně dostupné jeho …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *