Domů / Android telefony / Mobilní telefony realme

Mobilní telefony realme

Již od 16.12 jsou na českém trhu oficiálně dostupné mobilní telefony od výrobce realme. Značka realme v České republice doposud nebyla příliš známá, ale nenechte se zmást. Nejedná se o žádného nováčka na celosvětovém trhu mobilních telefonů, protože prodeje těchto telefonů v celosvětovém měřítku se počítají v milionech kusů.  Již nyní za svou poměrně krátkou dobu existence, kdy bude slavit 2 roky se firma vypracovala mezi TOP 10 největších světových výrobců mobilních telefonů. I do budoucna se s realme musí počítat, protože je jedna z nejrychleji rostoucích firem v oblasti mobilních telefonů v současnosti. Tento růst je dát především vysokou kvalitou realme mobilních telefonů s důrazem na estetický dojem a kvalitu displeje a fotoaparátu. V poměru cena/výbava předčí i takové velikány jako je Xiaomi.

Realme dostupné modely

V současné době jsou na českém trhu dostupné 4 modely od tohoto výrobce.  Nejlevnější model Realme 5 s cenou pod 4500Kč nabízí 4 zadní fotoaparáty, dostatečný výkon a displej s 60Hz, což se u modelů  této cenové kategorie jen tak nevidí. Vybavenější verzí je Realme 5 Pro, též s 4 zadními fotoaparáty, ale s jejich větší kvalitou MPx a větším výkonem. Mezi špičkové mobilní telefony lze zařadit Realme X2 a vysoce výkonný X2 Pro.

Kde zakoupit telefony realme?

Mobilní telefony realme s možností prodloužené záruky zakoupíte v internetovém obchodě IPATO.cz, v kategorii produktů: realme telefony.

Přečtěte si také

Realme 5

Telefon Realme 5 výkon – testování AnTuTu

Telefon Realme 5 je ideální mobilní telefon pro nenáročné uživatele, kteří chtějí kvalitní fotoaparát, dostatečný …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *