Návod jak vložit sim kartu do Doogee T5

Někdy bývá dosti věda dostat se do těle dnešních mobilních telefonů a u těch odolných zvláště. Je třeba postupovat s maximální obezřetností, aby nedošlo k narušení vodě-odolnosti, prachuvzdornosti atd. Tohoto problému jsou si vědomi i výrobci telefonů a tak zákazníkům vytváří kromě klasických obrázkových návodů, které bývají přiloženy v balení spolu s telefonem a dalším příslušenstvím i video návody, které jsou mnohem více názorné.

Doogee T5 video návod

Doogee jde příkladem a v předchozím článku jste se mohli podívat na návod, jak vyměnit zadní kryt, což je u modelu T5, který je dodáván s dvěma různými kryty velmi praktická pomůcka. Odkaz na článek: Návod jak vyměnit zadní kryt Doogee T5.

Abyste mohli pokračovat v dnešním videu a návodu, jak vložit sim kartu či dvě sim karty a paměťovou kartu je potřeba vědět, jak správně odšroubovat zadní kryt a dostat se do těla telefonu.

Návod jak vložit SIM kartu do Doogee T5

Kde koupit telefon Doogee T5

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: Doogee T5.