Domů / Odolné telefony / Odolný elegán iGET Blackview GBV7000 Pro Silver fotografie

Odolný elegán iGET Blackview GBV7000 Pro Silver fotografie

Už jste si mohli na tomto mobilním magazínu detailně prohlédnout fotografie odolných telefonů z řady iGET Blackview GBV7000 verzi Gold a Titan. Dnes pro vás máme fotografie výkonnějšího modelu iGET Blackview GBV7000 Pro v okouzlujícím stříbrném provedení. Tento telefon je vhodný jak do „terénu“, tak i na porady a do kanceláře. Rozhodně si s ním, ať ho vezmete kamkoliv neuděláte ostudu, protože se jedná o velmi povedený designový kousek s vyladěným každým detailem. O tom se sami můžete přesvědčit na následujících fotografií.

Jen ještě upozorním, že fotografie jsou fotografie a nedokáží zcela věrohodně poskytnout požitek z toho mít tento odolný telefon v ruce a moci si ho sami prohlédnout ze všech stran na vlastní oči.

iGET Blackview GBV 7000 Pro Silver na fotografiích

iGET Blackview GBV7000Pro Silver displej

iGET Blackview GBV7000Pro Silver benchmark
iGET Blackview GBV7000Pro Silver zadní stranaiGET Blackview GBV7000Pro Silver kamera zadníiGET Blackview GBV7000Pro Silver tlačítka power a hlasitostiGET Blackview GBV7000Pro Silver simiGET Blackview GBV7000Pro Silver krytka na jack 3,5mm
iGET Blackview GBV7000Pro Silver usb

Kde zakoupit elegána iGET Blackview GBV7000 Pro Silver?

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview GBV7000Pro Silver.

Přečtěte si také

Odolný telefon AGM X2

Odolný telefon AGM X2 vtipná reklama

Čínský výrobce odolných telefonů AGM umí dělat zajímavé reklamy na své odolné telefony, což jste …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *