Domů / Odolné telefony / Odolný telefon AGM X1 cena

Odolný telefon AGM X1 cena

V dnešním článku se dozvíte cenu nového odolného telefonu AGM X1, který svou výbavou patří mezi nejlepší odolné telefony na trhu. Zaujme nejen vysokou odolností s IP68, ale i vysokým výkonem. Dále duálním zadním fotoaparátem, který vykouzlí opravdu úchvatné fotografie, což se u odolných telefonů moc často nevidí.

Cena telefonu AGM X1

Cena odolného telefonu  AGM X1, který v testování benchmark AnTuTu získal bodové hodnocení 42 598 je na českém trhu lehce pod hranicí 11 000 Kč. Za tuto cenu dostanete prvotřídní telefon s nadupanou výbavou a velkou odolností i proti extrémním teplotám (-20,+40 stupňů).

Existuje celá řada výhod nákupu odolného telefonu AGM X1 v České republice nežli v Číně. Za prvé nebudete muset čekat přibližně 30 pracovních dnů na doručení. Dále nebudete muset řešit zdlouhavé celní řízení a případné dokumenty pro nechání se v něm zastupovat například od České pošty. Další důležitou výhodou je, že na odolný telefon AGM X1 zakoupený u obchodníka v České republice máte zákonnou dvouletou záruku.

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: AGM X1.

Přečtěte si také

agm x3

Sleva na nejvýkonnější odolný telefon AGM X3

Odolný telefon AGM X3 není potřeba v tomto magazínu nijak představovat, bylo na něj sepsáno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *