Domů / Videorecenze / Odolný telefon AGM X1 testování v ledu

Odolný telefon AGM X1 testování v ledu

Odolný telefon AGM X1 s certifikací odolnosti IP68 patří mezi nejlepší odolné telefony letošního roku, které jsou dostupné v České republice. Jeho kompletní výčet parametrů jste se mohli dočíst v dřívějším článku ZDE. V dostupných parametrech je uvedeno, že tento odolný telefon si poradí i s extrémními výkyvy teplot od -20 do více než +40 stupňů.  V tomto článku naleznete extrémní video test odolnosti tohoto telefonu, zda dokáže přežít i ve velice nízkých teplotách zmražený v kostce ledu.

AGM X1 testování odolnosti ledem a ohňěm

V přiloženém videu je odolný telefon AGM X1 nechán napospas nízkým teplotám, dokud není zmrazen ve velké kostce ledu. Následně je polit hořlavinou, která je zapálena. S cílem roztát led a zjistit, zda AGM X1 přežil tyto extrémní výkyvy teplot či nikoliv. Taky jste zvědavý, jak tento test dopadne? To zjistíte na videu níže.

Kde pořídit odolný telefon AGM X1

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: AGM X1.

Přečtěte si také

agm x3

Sleva na nejvýkonnější odolný telefon AGM X3

Odolný telefon AGM X3 není potřeba v tomto magazínu nijak představovat, bylo na něj sepsáno …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *