Domů / Odolné telefony / Odolný telefon AGM X2 s kapacitou paměti 128GB

Odolný telefon AGM X2 s kapacitou paměti 128GB

Odolný telefon AGM X2 není žádnou novinkou. O tomto telefonu jste si již na našem mobilním magazínu mohli přečíst celou řadu článků i shlédnout celou řadu videí všeho druhu. Tentokrát bychom vás rádi informovali, že na českém trhu je dostupná nejen základní verze s 64GB interní pamětí, ale i verze s 128GB.

Odolný telefon AGM X2 128GB

V případě, že vás zajímá kompletní výčet hardwarových parametrů tohoto odolného telefonu, tak je najdete ve starším článku zde:  AGM X2. V něm, ovšem je uveden údaj pro verzi s nižší kapacitou interní paměti. Nutno podotknout, že kapacita 128GB již uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, kteří si potrpí na velké místo v telefonu. Toto místo lze rozšířit ještě o microSDHC externí paměťovou kartu s kapacitou do 256GB. Tento odolný telefon je opravdové mistrovské dílo výrobce mobilních telefonů AGM.

Kde zakoupit odolný telefon AGM X2 s kapacitou 128GB?

Špičkový odolný telefon AGM X2 s vysokým výkonem, armádní certifikací MIL-STD-810G a stupněm krytí IP68 je dostupný v internetovém obchodu www.IPATO.cz se záručním i pozáručním servisem a nabídkou náhradních dílů. Odkaz na produktovou stránku odolného telefonu: AGM X2 128GB.

Přečtěte si také

Odolný telefon AGM X2

Odolný telefon AGM X2 vtipná reklama

Čínský výrobce odolných telefonů AGM umí dělat zajímavé reklamy na své odolné telefony, což jste …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *