Domů / Videorecenze / Odolný telefon Doogee S50 testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S50 testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S50 patří mezi nejvíce popisovaný odolný telefon v posledních dnech na tomto mobilním magazínu. Po jeho představení, hardwarové výbavě, obsahu balení vám nyní ukážeme i jak si stojí co se týče odolnosti. Na Youtube jsme pro vás vyhledali demonstrativní video zachycující tento odolný telefon od Doogee v nelehkých situacích dokazující pozoruhodnou odolnost tohoto telefonu Doogee S50 se stupněm krytí / certifikací odolnosti IP68. Odolný telefon Doogee S50 svou kvalitou skvěle zapadá do řady odolných telefonů Doogee S.

Doogee S50 testování odolnosti

Jak je na videu vidět displej odolného telefonu Doogee S50 může sloužit jako prkénko na krájení. Samotný telefon pak může být okrasou vašeho akvária. Doogee S50 si poradí s vařicí i ledovou koupelí. Dále se nezalekne ani písku či bláta. Je to odolný telefon do nepohody a náročného prostředí. Samozřejmě se jedná o demonstrativní ukázky, které nedoporučujeme zkoušet doma s vaším odolným telefonem.

Kde pořídit odolný telefon Doogee S60

Odolný telefon Doogee S50 je dostupný v internetovém obchodě IPATO.cz, který se specializuje na prodej odolných telefonů a příslušenství k nim. K odolným telefonům nabízí  nejen zákonnou záruční lhůtu, ale i možnost rozšířené záruky o další až 2 roky se službou IPATO+. Dále pozáruční servis na všechny nabízené telefony. Odkaz na produktovou stránku : Odolný telefon Doogee S50.

Přečtěte si také

41781-5

TIP: Odolný telefon Jesy J9S se slevou 41% a bezdrátovou nabíječkou zdarma!

V tomto článku Vám přinášíme tip na zkoupení odolného telefonu s výraznou 41% slevou a …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *