Domů / Videorecenze / Odolný telefon Doogee S95 Pro testování modulů

Odolný telefon Doogee S95 Pro testování modulů

Velkou výhodou odolného telefonu Doogee S95 Pro je schopnost připevnění modulů. Spolu s odolným telefonem jsou dodávány dva moduly a to modul s externí baterií a druhý modul je Hi-Fi reproduktor, který dokáže velice dobře ozvučit místnost. Moduly lze velice rychle a snadno připnout díky magnetickému zámku a komunikují s telefonem pomocí pinů na zadním krytu S95 Pro.

Doogee S95 Pro modul baterie

Modul baterie obsahuje 3500mAh baterii, s kterou lze podstatně prodloužit výdrž integrované baterie v S95 Pro. Jedná se o velice praktický modul, který můžete připnout ve chvíli, kdy vám dochází integrovaná baterie a potřebujete odolný telefon dále používat.

Doogee S95 Pro modul HiFi

Ve druhém připínacím modulu se skrývá kvalitní reproduktor, přesněji řečeno dva 6W 27mm reproduktory s integrovanou nezávislou baterií. To znamená, že přehrávající reproduktor nespotřebovává energii z interní baterie telefonu. Modul je vyroben z kvalitního a na dotyk příjemného materiálu.

Kde je Doogee S95 Pro dostupný?

Odolný telefon Doogee S95 Pro je dostupný SKLADEM u prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: Doogee S95 Pro.

Přečtěte si také

Doogee S68 Pro

Odolný telefon Doogee S68 Pro testování odolnosti

Odolný telefon Doogee S68 Pro patří mezi nejlépe vybavený odolný telefon ve své cenové třídě.  …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *