Domů / Videorecenze / Odolný telefon Doogee S95 Pro testování modulů

Odolný telefon Doogee S95 Pro testování modulů

Velkou výhodou odolného telefonu Doogee S95 Pro je schopnost připevnění modulů. Spolu s odolným telefonem jsou dodávány dva moduly a to modul s externí baterií a druhý modul je Hi-Fi reproduktor, který dokáže velice dobře ozvučit místnost. Moduly lze velice rychle a snadno připnout díky magnetickému zámku a komunikují s telefonem pomocí pinů na zadním krytu S95 Pro.

Doogee S95 Pro modul baterie

Modul baterie obsahuje 3500mAh baterii, s kterou lze podstatně prodloužit výdrž integrované baterie v S95 Pro. Jedná se o velice praktický modul, který můžete připnout ve chvíli, kdy vám dochází integrovaná baterie a potřebujete odolný telefon dále používat.

Doogee S95 Pro modul HiFi

Ve druhém připínacím modulu se skrývá kvalitní reproduktor, přesněji řečeno dva 6W 27mm reproduktory s integrovanou nezávislou baterií. To znamená, že přehrávající reproduktor nespotřebovává energii z interní baterie telefonu. Modul je vyroben z kvalitního a na dotyk příjemného materiálu.

Kde je Doogee S95 Pro dostupný?

Odolný telefon Doogee S95 Pro je dostupný SKLADEM u prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: Doogee S95 Pro.

Přečtěte si také

Doogee S95 Pro

Odolný telefon Doogee S95 Pro testování hraní her

Odolný telefon Doogee S95 Pro patří mezi nejlepší odolný telefon roku 2019. S nadstandardní odolností, modulárním …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *