Oukitel U15 Pro testování odolnosti kovového těla

Výrobci mobilních telefonů se stále více snaží vyrábět těla telefonů z hliníku, kovu či různých slitin, aby výsledný telefon nevypadal lacině a naopak vzbuzoval luxusní dojem. To přináší nejen designový dojem, ale i  vyšší odolnost těla telefonu, včetně lepších fyzikálních parametrů.

Oukitel U15 Pro

Oukitel jde touto cestou nejen u telefonů vyšší třídy, ale i u levnějších modelů s cenovkou pod 4000Kč. Jedním z těchto telefonů je Oukitel U15 Pro, který má tělo z hliníkových slitin. Možná si nyní řeknete, že hliník je poměrně lehký kov, který se snadno ohne nebo poškodí. Tuto myšlenku, vám zcela jistě vyvrátí dnešní článek s videem, kde právě telefon Oukitel U15 Pro bude podroben takřka samurajskému testu. U15 Pro bude podroben testováním třemi druhy japonských samurajských mečů. Jak si telefon povede a zda se z něj nestanou „puzzle“ se podívejte na přiloženém videu níže.

Tip: Výčet parametrů a výbavy U15 Pro najdete v předchozím článku zde: Oukitel U15 Pro.

Oukitel U15 Pro testování těla samurajskými meči

Kde koupit telefon Oukitel U15 Pro

Tento telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: Oukitel U15 Pro.