Domů / Odolné telefony / Rozdíly mezi telefony Blackview a iGET Blackview

Rozdíly mezi telefony Blackview a iGET Blackview

Nejprve trocha informací na úvod pro objasnění. Blackview je čínský výrobce mobilních telefonů, zvláště těch odolných, které patří k nejlepším na trhu – dle mého názoru se jedná o nejlepší outdoorové telefony vůbec. Firma Intelek je oficiální dovozce mobilních telefonů Blackview do České republiky. Telefony, které nabízí internetovým obchodům jako dodavatel, mají v názvu navíc iGET. V tomto článku se vám pokusím objasnit, jaký je v tom rozdíl. Ještě důležitá informace: iGET Blackview je jediné oficiální označení pro telefony, které pochází z české distribuce.

Rozdíly mezi Blackview a iGET Blackview

Pokud se podíváte na internetový porovnávač Heureka.cz a zadáte do vyhledání Blackview BV8000 Pro, zobrazí se dva výsledky pod sebou – Blackview BV8000 Pro a iGET Blackview GBV8000 Pro. Oba odolné telefony až na jiné barevné provedení vypadají na první pohled totožně. Telefony vyrábí stejný výrobce Blackview ve své továrně v Číně, ale nenechte se zmást, rozdílů je opravdu mnoho, hlavně pro českého zákazníka. Jak bylo napsáno výše, pouze telefony s označením iGET pochází z oficiální české distribuce.

Výhody mobilních telefonů iGET Blackview

 • Telefon v češtině – telefony iGET mají vylepšený software, který je kompletně přeložen do českého jazyka. Základ překladu operačního systému provádí společnost Google, ale různé speciální funkce a nastavení telefonu jsou stále v čínštině nebo angličtině v případě nákupu telefonu v čínském e-shopu. U distribuce iGET se můžete spolehnout na úplný překlad do češtiny.
 • Testování softwaru před uvedením na trh – software každého telefonu Blackview značka iGET důkladně testuje ještě předtím, než jej uvede na trh v oficiální CZ distribuci. Především se snaží odhalit případné chyby, protože, jak známo, čínští výrobci se optimalizací softwaru pro telefony moc nezabývají.
 • Testování aktualizací – s telefonem od iGET se vám nestane, že s novou aktualizací budou některé funkce telefonu nedostupné/nefunkční. Každou aktualizaci technici důkladně testují, případné nedostatky opraví a teprve poté ji uvolní pro použití.
 • Vylepšený hardware – mobilní telefony se před sériovou výrobou pro český trh rozloží do poslední součástky a otestují hardwarovými techniky Inteleku, dovozcem telefonů iGET Blackview. V případě, že je některá ze součástek méně kvalitní nebo nevyhovující, kontaktuje Intelek výrobce Blackview, který připomínky zohlední v sériové výrobě pro českou distribuci pod hlavičkou iGET. Může se jednat například o chybějící krytky zabraňující usazování prachu na reproduktorech, lepší konektory nabíjení, přilepení baterie, testování baterie atd. Český zákazník je náročnější než čínský.
 • Dvojitá kontrola výroby – před opuštěním telefonu z továrny Blackview testují funkčnost veškerých součástek její pracovníci. Po dovozu do Česka je ještě jednou kontrolují technici společnosti Intelek, aby měl zákazník jistotu, že zakoupený telefon je na 100 % funkční.
 • Česká příručka k telefonu – součástí balení každého telefonu iGET Blackview je multijazyková příručka, kde samozřejmě naleznete i český překlad. Přiložená příručka splňuje české zákony i nařízení EU a požadavky společnosti Google, jakožto majitele operačního systému Android.
 • Autorizovaný servis v ČR – společnost Intelek, která prodává telefony pod značkou iGET Blackview, vám nedodá jen telefon. V případě problému se můžete spolehnout na zákonnou záruku 24 měsíců a proškolené pracovníky servisu. Veškeré náhradní díly má dovozce skladem, servisní tým je připraven řešit jakýkoliv problém v nejkratším možném čase. Nemusíte se obávat žádných výmluv a kliček, jak je tomu u některých šedých prodejců.

 Kde zakoupit mobilní telefony iGET Blackview z CZ distribuce

Mobilní telefony iGET Blackview zakoupíte v internetovém obchodu www.IPATO.cz, který je oficiální prodejce značky Blackiew (iGET) v České republice. U mobilních telefonů iGET Blackview je samozřejmostí zákonná dvouletá záruka s možností jejího rozšíření o další dva roky se službou IPATO+.

Nabídku těchto mobilních telefonů naleznete v kategorii: iGET Blackview.

Přečtěte si také

iGET Blackview

Víkendová akce na odolné telefony na IPATO.cz

Pokud si chcete pořídit pro sebe odolný telefon, či ho někomu darovat jako dárek k …

9 komentáře

 1. Je slovo IGET napsáno i na telefonu . Například na tel. IGET Blackview 5500 Pro. Nebo je na něm napsáno Blackview. ĎÍKY

 2. zdravym takže iget česky je lepší jak agm, a nebo tel y doogee

 3. Rostislav Dudek

  Zdravím nevíte kdy bude dostupný blackview bv6900 na našem trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *