Domů / Videorecenze / Telefon Realme 5 – kvalita natáčení a focení

Telefon Realme 5 – kvalita natáčení a focení

Výrobce Realme si zakládá na kvalitních fotoaparátech, kterými jeho mobilní telefony disponují. Realme 5 není výjimkou a celkovým počtem 5 fotoaparátů je vzhledem k ceně pod 4500Kč poměrně unikátní. Hned 4 fotoaparáty jsou na zadní části telefonu a každý má svůj účel, který se dozvíte v článku níže. Též si budete moci pustit video s ukázkami fotografií a videi.

Realme 5 fotoaparáty

Na přední straně se nachází fotoaparát Samsung s 13MPx pro kvalitní selfie fotografie a natáčením videí ve Full HD kvalitě s 30 fps. Na zadní straně je dominantní hlavní fotoaparát s 12MPx, který následuje širokoúhlý s 8MPx s úhlem záběru až 119° pro panoramatické fotografie. Dále 2MPx pro zachycení hloubky ostrosti a na konec 2MPx makro fotoaparát pro ostré fotografie i na krátkou vzdálenost čočky od fotografovaného objektu. Maximální kvalita nahrávaného videa je 4K s 30 fps.

Realme 5 ukázka nahrávání a focení

Kde pořídit Realme 5?

Mobilní telefony Realme, včetně Realme 5 jsou dostupné v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na mobilní telefony. Odkaz na produktovou stránku tohoto výkonného mobilního telefonu: Telefon Realme 5.

Přečtěte si také

Realme GT2 Pro

Realme představilo prémiové telefony řady GT2

realme, světově nejrychleji rostoucí značka smartphonů, včera oficiálně představila řadu realme GT 2 v Číně. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *