Domů / Videorecenze / Telefon Realme 5 Pro ukázky focení a natáčení

Telefon Realme 5 Pro ukázky focení a natáčení

Telefony Realme jsou poslední dobou hitem na českém trhu a to zaslouženě. Výrazný podíl na tom má i mobilní telefon Realme 5 Pro, který za svou cenu nabízí opravdu nadstandardní výbavu, především v oblasti displeje, výkonu a fotoaparátu/kamery. V tomto článku se podíváme, jak Realme 5 Pro fotí a natáčí.

Realme 5 Pro

Realme 5 Pro fotoaparát

Realme 5 Pro má na zadní straně svého těla rovnou 4 fotoaparáty, často označovaný jako „quad“ fotoaparát. Hlavní slovo má fotoaparát Sony s 48MPx a světelností f/1.8. Druhý fotoaparát je pro širokoúhlé záběry s úhlem až 119°. Třetí je pro zachycení hloubky ostrosti s 2MPX a čtvrtý makro objektiv pro ostré fotografie focené na krátkou vzdálenost. Realme 5 Pro dokáže vyfotit ostré detaily i na krátkou vzdálenost 4cm od foceného objektu.  Nechybí ani kvalitní video nahrávání v maximální kvalitě 4K s 30fps.

Poznámka: Přední selfie kamera je Sony s 16MPx a úhlem záběru 79°

Ukázky nahrávání a fotografií Realme 5 Pro

Kde pořídit Realme 5 Pro?

Mobilní telefony Realme, včetně Realme 5 Pro jsou dostupné v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na mobilní telefony. Odkaz na produktovou stránku tohoto výkonného mobilního telefonu: Telefon Realme 5 Pro.

Přečtěte si také

Realme 5

Telefon Realme 5 výkon – testování AnTuTu

Telefon Realme 5 je ideální mobilní telefon pro nenáročné uživatele, kteří chtějí kvalitní fotoaparát, dostatečný …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *