Domů / Odolné telefony / Video z oficiálního představení odolného telefonu AGM X3

Video z oficiálního představení odolného telefonu AGM X3

Pro případné nadšence výrobce odolných telefonů AGM nabízíme v tomto článku kompletní video z oficiálního představení nového odolného telefonu AGM X3, který bude s největší pravděpodobností nejvýkonnější odolný telefon roku 2018.  O AGM X3 postupem času budeme vydávat celou sérii článků, od jeho hardwarových parametrů, výbavy, výkonu, kvality fotoaparátu, testů odolnosti, po porovnávání s jinými telefony. Pokud vás zajímá, v jakém internetovém obchodě bude tento odolný telefon od výrobce AGM dostupný, tak si to můžete přečíst v dřívějším článku:Kde bude dostupný AGM X3.

Oficiální představení odolného telefonu AGM X3

Poznámka: Účinkující hovoří v čínštině, ale zajímavé informace o výbavě a funkcích odolného telefonu AGM X3 lze vypozorovat z obrázků prezentující odolný telefon na pozadí.

Kdy se dozvíte zajímavé informace o AGM X3

  • V čase 18 minut a 20s začíná reklamní spot ukazující AGM X3
  • V čase 23 minut a 54s začíná další video ukazující AGM X3
  • Od chvíle 24 minut a 50s se začínají objevovat snímky ukazující hardwarovou výbavu telefonu

Poznámka: V případě, že vás nový odolný telefon AGM X3 zajímá, tak doporučujeme pravidelně sledovat naše stránky, nebo se můžete pomocí červeného tlačítka přihlásit ve vašem internetovém prohlížeči k odběru novinek a dostanete vždy upozornění na nový článek.

Přečtěte si také

GBV5500 Pro žlutý

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Pro žlutý ve slevě

Odolný telefon iGET Blackview GBV5500 Pro splňující stupeň krytí IP68 a armádní standard MIL-STD-810G, zároveň disponující …

2 komentáře

  1. Mam zajem o nove informace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *