Vtipné video s Blackview BV7000 Pro

Máte tu páteční odpoledne, odbývá posledních pár hodin do konce pracovní směny a my pro vás máme takové vtipné video na odlehčení od výrobce odolných telefonů Blackview, který velice vtipným způsobem na videu, které naleznete níže v článku ukazuje co vše se za den může vám s telefonem přihodit i různé vtipné situace, které nemusí běžný telefon přežít, ale BV7000 Pro si s nimi snadno poradí.

Blackview BV7000 Pro vtipné situace na videu

Například narazí do vás kluk na skateboardu a vám telefon spadne z ruky a on na vás ukáže neslušné gesto? Co dělat v takovém případě? Kluk na videu se rozhodně hodit po něm svůj BV7000 Pro. Nebo si fotíte pěkné holky nenápadně a oni vás přistihnou shodí vám telefon na zem a podupají podpatky? Pro odolný telefon Blackview BV7000 Pro je to pouhá masáž nikoliv destrukce.

Může se také stát, že jíte polívku někdo vám zazvoní vy chcete hovor přijmout, ale nešťastně vám při tom telefon spadne do polévky. Pro běžný telefon by již zvonil umíráček, ale Blackview BV7000 Pro jednoduše dojdete omýt do umyvadla pod tekoucí vodou.

Nákup odolného telefonu Blackview BV7000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: Blackview BV7000 Pro.