Domů / Android telefony / Výprodej UMIDIGI telefonů F1 a F1 Play

Výprodej UMIDIGI telefonů F1 a F1 Play

Výrobce UMIDIGI v České republice doposud nebyl moc známý, což ovšem některé aktuálně dostupné jeho modely na trhu poměrně změnily. Například mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro patří mezi nejprodávanější telefony v dané cenové hladině. Čtenáři, který již modely od tohoto výrobce znají nám dají jistě za pravdu, že všechny modely se vyznačují skvělým poměrem cena/výbava. Aktuálně probíhá akce v internetovém obchodě IPATO.cz, kde vybrané modely jsou dostupné za výprodejové ceny.

UMIDIGI F1 a F1 Play ve slevě

Do výprodejových slev v internetovém obchodě IPATO.cz jsou zařazeny dva modely od výrobce UMIDIGI a to konkrétně UMIDIGI F1 a UMIDIGI F1 Play. Oba modely jsou za bezkonkurenční ceny a dostupné již pouze v několika málo zbývajících kusech. Pokud vás zajímají hardwarové parametry mobilního telefonu UMIDIGI F1, obsah balení, různé testy výkonnosti a kvality fotoaparátu. Doporučujeme přečíst dřívější publikované články u nás na magazínu, dostupné pod štítkem „UMIDIGI F1“ zde:

Screenshot akčních cen z IPATO.cz

UMIDIGI výprodej

Po kontrole cen pomocí internetového porovnávače Heureka.cz lze konstatovat, že oba modely jsou na IPATO.cz v současné době nabízeny za nejnižší cenu v rámci srovnání internetových obchodů na Heureka.cz. Ověřené ke dni k 9.10.2019.  Odkazy ke kontrole cen na Heureka.cz: UMIDIGI F1 a UMIDIFI F1 Play.

Kde zakoupit:

Níže jsou dostupné přímé odkazy na produktové stránky těchto mobilních telefonů do internetového obchodu IPATO.cz:

Přečtěte si také

UMIDIGI A5 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A5 Pro – obsah balení

Tento článek ze série článků o mobilním telefonu UMIDIGI A5 Pro (ostatní dostupné ZDE) bude …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *