Domů / Android telefony / Značka telefonů UMIDIGI oficiálně v ČR

Značka telefonů UMIDIGI oficiálně v ČR

Výrobce mobilních telefonů UMIDIGI je zpět v České republice v oficiální distribuci. Kvalitní telefony UMIDIGI s moderním designem, nabité velkou porcí funkcí. To vše za velice zajímavé ceny s zárukou 24 měsíců v autorizovaném servisu UMIDIGI.

Telefony UMIDIGI míří jak na nenáročné uživatele, tak na náročnější uživatele, kteří očekávají dostatečný výkon, kvalitní zpracování, kvalitní fotoaparát a to vše za ještě lepší cenu. Velkou pochvalou pro výrobce UMIDIGI je skvělá podpora aktualizací systému, které opravují chyby a dodávají nové funkce pro Váš chytrý telefon UMIDIGI.

Aktuální nabídka se rozrůstá a čítá více jak desítku modelů. Vybrat si můžete ze základních telefonů UMIDIGI A3, UMIDIGI A3 Pro, UMIDIGI One MAX, UMIDIGI F1, UMIDIGI F1 Play, UMIDIGI S3 Pro a další.

1

Velkým hitem je UMIDIGI A5 Pro, který nabízí skvělou porci výbavy za neuvěřitelnou cenu. Telefon je vybavený trojicí fotoaparátů SONY, 6.3″ palcovým displejem s kapkovitým výřezem s rozlišením FHD+ a velkou baterií 4150mAh. Cena je neuvěřitelných 3190,- Kč včetně 21% DPH.

 

Telefony UMIDIGI zakoupíte v autorizovaném e-shopu IPATO.CZ

Přečtěte si také

umidigi-f1-fotak

Výprodej UMIDIGI telefonů F1 a F1 Play

Výrobce UMIDIGI v České republice doposud nebyl moc známý, což ovšem některé aktuálně dostupné jeho …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *