Domů / Video recenze / Články s testováním kamer / Oukitel C18 Pro fotoaparát

Oukitel C18 Pro fotoaparát

Mobilní telefon Oukitel C18 Pro patří mezi cenově příznivé telefony s velmi kvalitním fotoaparátem vzhledem k cenové hladině do 4500Kč. Vyznačuje se nejen kvalitním fotoaparátem, ale i velmi elegantním vzhledem, který bude reprezentovat i na pracovních poradách a obědech. Disponuje dostatečným výkonem s Helio P25 a 4GB operační pamětí. V současné době se prodává s operačním systémem Android 9.0, ale brzy by měla být dostupná aktualizace na nový Android 10. Dostatečně velká integrovaná baterie s kapacitou 4000mAh a podporou rychlého nabíjení zajišťuje dlouhou výdrž na jedno nabití. Tento telefon od výrobce Oukitel nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz.

Oukitel C18 Pro

Oukitel C18 Pro zadní fotoaparát

Parametry fotoaparátu Oukitel C18 Pro

Mobilní telefon Oukitel C18 Pro má velmi povedený zadní fotoaparát s rovnou čtyřmi fotoaparáty. Zvládá širokoúhlé fotografie s úhlem záběru 120°. S makro fotoaparátem dokáže zachytit ostré fotografie již od 2,5 cm vzdálenosti od foceného objektu. Za zmínku stojí též fotoaparát pro zachycení hloubky ostrosti pro vytváření fotografií s bokeh efektem rozostřeného pozadí a samozřejmě nejkvalitnější hlavní fotoaparát od výrobce Sony.

 • Přední fotoaparát
  • Schovaný v displeji pomocí „průstřelu“ s minimálním zásahem do poměru displeje k tělu telefonu
  • 8MPx rozlišení
 • Zadní fotoaparát QUATRO
  • 16MPx hlavní fotoaparát od Sony
  • 8MPx širokoúhlý s 120° záběru
  • 5MPx makro fotoaparát
  • 2MPx zachycení hloubky ostrosti

Ukázky fotografií z Oukitel C18 Pro

Kde pořídit Oukitel C18 Pro

Mobilní telefon Oukitel C18 Pro je dostupný u prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství. Telefon pochází z oficiální české distribuce s plným záručním servisem. K telefonu lze zakoupit službu IPATO+, se kterou lze záruční dobu prodloužit až o dva roky.

Odkaz na produktovou stránku: Oukitel C18 Pro.

Přečtěte si také

Oukitel WP15

Obsah balení odolného telefonu Oukitel WP15

Odolný telefon Oukitel WP15 je v současné době nejlepší odolný telefon od Oukitel na českém …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.