Domů / O nás

O nás

O nás

Na úvod jsme rádi, že jste zavítali na naše internetové stránky Odolnytelefon.cz a věříme, že vám budou k užitku. Jedná se o podpůrné stránky k našemu eshopu ipato.cz, který se zabývá prodejem chytrých telefonů a jejich příslušenství. Ač by se z názvu stránek mohlo zdát, že se jedná o magazín zaměřený čistě na odolné telefony, nenechte se zmást. Na tomto magazínu naleznete informace o veškerých telefonech a operačních systémech.  Doufáme, že tyto stránky vám rozšíří obzory na poli chytrých telefonů, či pomohou s výběrem při nákupu telefonu nového.

Historie

Na této doménové adrese nejdříve vznikl eshop zaměřený čistě na prodej odolných telefonů. Z řad našich zákazníků se postupně začaly ozývat hlasy, zda bychom nerozšířili sortiment o doplňky a náhradní díly k odolným telefonům. Vyslyšeli jsme požadavky našich zákazníků a postupně sortiment rozšiřovali.  Následně jsme se dostali do stádia, kdy jsme dospěli k názoru, že by bylo dobré rozšířit nabízený sortiment o všechny druhy telefonů.  Kvůli rozšíření jsme založili novou společnost IPATO s.r.o. a vytvořili zcela nový eshop na nové internetové adrese www.ipato.cz.

Došlo nám, že by byla škoda nevyužívat nadále původní adresu Odolnytelefon.cz, ale k jinému účelu. Tak jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům, fanouškům či návštěvníkům bonus v podobě tohoto magazínu s mnoha zajímavými články nabízející detailní informace o telefonech, produktové recenze, rady, tipy a triky ohledně mobilních operačních systémů.

Odolnytelefon.cz