Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / iGET Blackview BV8000 Pro test voděodolnosti

iGET Blackview BV8000 Pro test voděodolnosti

Tento článek by vám měl objasnit, jak je to vlastně s tou vodě-odolností u odolného telefonu iGET Blackview BV8000 Pro, zda opravdu vydrží co je udáváno v parametrech v rámci certifikace odolnosti IP68. Jelikož tento odolný telefon je vlajkovou lodí výrobce iGET Blackview, tak si buďte jisti, že opravdu BV8000 Pro nějaké to ponoření do vody rozhodně nepošle do kytek či křemíkového nebe.

iGET Blackview BV8000 Pro voděodolnost

Co tedy udává výrobce a certifikace odolnosti IP68?

BV8000 Pro si má poradit s ponořením až na 40 minut do maximální hloubky 2 metrů. Velkou výhodou tohoto telefonu jsou voděodolné konektory, tedy již žádné gumové krytky, které časem nemusí zcela 100% těsnit a může dojít k nečekanému vniknutí vody do vnitřku telefonu.

Na videu níže uvidíte, že odolný telefon BV8000 Pro si hravě poradí s ponořením do akvária na více jak 30 minut. Zároveň jde telefon pod vodou bez problému používat a displej telefonu reaguje správně na dotyk.

Video-test voděodolnosti BV8000 Pro

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV8000 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.