Domů / Video recenze / iGET Blackview BV8000 Pro video test kamery

iGET Blackview BV8000 Pro video test kamery

V tento poslední červencový den jsme si pro vás připravili video test kvality kamery u nového odolného telefonu iGET Blackview BV8000 Pro, o kterém jsme napsali již nespočet textových článků i vám zprostředkovali video články a video testování snad každé části a funkce telefonu.

iGET BV8000 Pro testování kamery

Nejdříve textové informace o kameře obsažené v telefonu iGET Blackview . Maximální kvalita nahrávaného videa je Full HD neboli 1080p. Kvalita pořizovaných fotografií je 16MPx s  f/2.0 clonou. Při fotografování v šeru oceníte duální blesk.

Video testování kamery BV8000 Pro

Poznámka: Pozor pro přehrání videa v maximální kvalitě je zpravidla potřeba kliknout při přehrávání na ozubené kolečko a nastavit kvalitu 1080p. Také je nutné, aby vaše zařízení na kterém video přehráváte mělo rozlišení displeje Full HD, což například levnější notebooky nemají. Kvalita nahrávaného videa je pak zkreslena/omezena kvalitou displeje na přehrávaném zařízení.

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV8000 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.