Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / iGET Blackview BV8000 Pro výkon – testování AnTuTu

iGET Blackview BV8000 Pro výkon – testování AnTuTu

V dnešním videu jsme si pro vás připravili testování výkonu nového odolného telefonu iGET Blackview BV8000 Pro. Opravdu nás zajímalo jak si tento telefon s možná nejlepší výbavou v rámci segmentu odolných telefonů roku 2017 povede.

iGET Blackview BV8000 Pro výbava pro vysoký výkon

Papírové či hardwarové parametry má iGET Blackview BV8000 Pro velmi slibné. Srdcem telefonu je procesor MediaTek Helio P20 MT6757, který je osmi jádrový. Jádra procesoru jsou rozdělena na dvě skupiny. První skupina pracuje na vysoké frekvenci 2,3GHz a druhá skupina na nižší 1,6GHz. Díky tomu dosáhne telefon i větší výdrže baterie, protože při nižším nárokům na výkon například při nepoužívání telefonu nebo běžném surfování na internetu postačí ta skupina s nižší frekvencí, která je méně energeticky náročná.

Procesoru sekunduje operační paměť s velmi vysokou kapacitou 6GB, která se u mobilních telefonů často nevidí. O grafické výpočty a vykreslování grafiky se stará grafický čip  Mali-T880 MP2, který si poradí se vším, co naleznete v obchodu s aplikacemi Google Play.

iGET Blackview BV8000 Pro AnTuTu benchmark

Předchozí odstavec by měl být dostatečný důkaz, že BV8000 Pro by se měl svým výkonem měřit s těmi nejlepšími telefony na trhu. Nyní, ale k reálnému testování pomocí nejrozšířenějšího testování výkonu Benchmark přes program AnTuTu. Jak si telefon vedl naleznete ve videu níže.

Video test AnTuTu benchmark BV8000 Pro

Kde pořídit odolný telefon iGET Blackview BV8000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV8000 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

2 komentáře

  1. Kdy bude udělána recenze nebo test BV8000Pro ?

    • Dobrý den na kompletní výčet parametrů, včetně fotografií tohoto telefonu a testování kvality fotoaparátu se můžete těšit v několika následujících dnech. Zatím se můžete podívat na celou sérii již publikovaných článků k tomuto telefonu a testování odolnosti displeje i samotného těla telefonu v několika extrémních testech odolnosti od samotného výrobce Blackview.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.