Domů / Smart zařízení / Chytré hodinky Smart Watch K88H videorecenze

Chytré hodinky Smart Watch K88H videorecenze

Internetový eshop IPATO.cz pro vás připravil další díl nové řady video recenzí na svém youtube kanálu (IPATO YouTube). Tentokrát ve videu naleznete první testované chytré hodinky Smart Watch K88H, které patří mezi designově skvostný kousek z kvalitních materiálů. Kvalitní IPS displej umožňuje dobré pozorovací úhly i věrohodné vykreslování barev.

Video recenze chytrých hodinek Smart Watch K88H

Smart Watch K88H výbava

Hlavním parametrem je 1,2″ palcový IPS displej s rozlišením 240×240 pixelů. Kapacita baterie 300mAh a výdrž až 3 dny na jedno nabití. Smart Watch K88H jsou kompatibilní s telefony s operačním systémem Android od verze 4.4 a novější. Také s Apple iPhone s iOS 7 a vyšší. U iOS nefunguje čtení SMS zpráv.

Přečtěte si také

Android aplikace Mediatek SmartDevice

Pokud vlastníte chytré hodinky, například Smart Watch R11 nebo Smart Watch K88H, tak tento článek …

6 komentáře

  1. Jak je to s facebookem a messengerem?
    Jen notifikace?

  2. Jaká je širé reminku?

    • Dobrý den dostupná je informace pouze o délce řemínku a to je 25cm s nastavitelností. Šířka řemínku není uvedena a závisí na verzi řemínku jestli kožený nebo ocelový.

  3. Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli k nim jdou připojit sluchátka? 🙂

    • Podle dostupných informací můžou fungovat jako ovladač pro přehrávání hudby z telefonu do sluchátek. O připojení sluchátek přímo s hodinkami bez propojení s telefonem informace není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.