Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Extrémní test odolnosti iGET Blackview BV7000 Pro s rozžhaveným nožem

Extrémní test odolnosti iGET Blackview BV7000 Pro s rozžhaveným nožem

Zaměstnanci výrobce odolných telefonů iGET Blackview jako by se v posledních dnech předháněli, kdo přijde s extrémnějším testem odolnosti pro odolné telefony iGET Blackview. Tentokrát si vzali na paškál odolný telefon iGET Blackview BV7000 Pro, který na videu okusí řezání displeje kuchyňským nožem. To samo o sobě není nijak převratné najdete desítky videí, kde lidé se snaží zjistit kolik toho displej vydrží pomocí nožů. Tentokrát je ocelový nůž nažhaven hořákem „do růžova“, což několikanásobně zvýší jeho účinnost.

Nejdříve ve videu odolný telefon BV7000 pro podstoupí zkoušku rozžhaveným nožem obyčejné předměty, na kterých je vidět znatelný rozdíl nože před zahřátím a po něm.

iGET Blackview BV7000 Pro vs rozžhavený nůž

Nákup odolného telefonu iGET Blackview BV7000 Pro

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: iGET Blackview BV7000 Pro.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.