Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / iGET Blackview GBV6300 Pro test odolnosti

iGET Blackview GBV6300 Pro test odolnosti

Odolný telefon iGET Blackview GBV6300 Pro na první pohled vybočuje z kategorie odolných telefonů svou tenkostí pouhých 11,6 mm (bez započtení vystouplého objektivu zadního fotoaparátu. V případě započtení je tloušťka 12,8mm). Ať se započtením fotoaparátu či nikoliv jedná se o velice tenký odolný telefon, který je tenčí jak kdejaký běžný mobilní telefon. I přes své ladné rozměry, ale zaručuje vysoký stupeň odolnosti s deklarací stupně krytí nejen IP68,  ale i náročnějšího IP69K a armádního standardu MIL-STD-810G. Disponuje odolností, jako prémiové robustní odolné telefony s mnohem větší tloušťkou. V tomto článku se dozvíte parametry odolnosti tohoto telefonu a uvidíte zajímavý video test odolnosti s Coca Colou.

GBV6300 Pro

iGET Blackview GBV6300 Pro odolnost

Jak bylo na úvod článku zmíněno telefon splňuje IP68, IP69K a MIL-STD-810G. Co tyto údaje, ale znamenají? Telefon podstoupil náročné laboratorní testy dle přesně stanovených postupů norem, které splnil a může se pyšnit certifikáty odolnosti. Z hlediska běžného používání to znamená, že telefon je:

  • prachu vzdorný
  • odolný proti pádům z výšky až 1,5 metru
  • přežije potopení pod vodu do hloubky až 1,5 metru po dobu 30 minut
  • odolá extrémním teplotám v provozním rozsahu -20°C až + 60°C

Test odolnosti GBV6300 Pro

Informace o iGET Blackview GBV6300 Pro

Kompletní informace o iGET Blackview GBV6300 Pro naleznete na produktové stránce v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce telefonů iGET Blackview. K telefonu můžete zakoupit i službu IPATO+, se kterou můžete prodloužit zákonnou záruku až o další dva roky. OdkaziGET Blackview GBV6300 Pro.

Přečtěte si také

iGET WP12 Pro

Recenze výbavy odolného telefonu iGET WP12 Pro

Odolný telefon iGET WP12 není na trhu žádnou novinkou a již nějakou dobu ho lze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.