Domů / Odolné telefony / iGET Blackview GBV9700 Pro unboxing a parametry night vision kamery (GNVC-01)

iGET Blackview GBV9700 Pro unboxing a parametry night vision kamery (GNVC-01)

V současné době je k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro dodávána zdarma jako dárek přídavná (externí) kamera Night Vision s kódovým označením GNVC-01. V tomto článku se dozvíte parametry této přídavné kamery, která se k odolnému telefonu připojuje skrze USB-C konektor. Dále reálné fotografie z vybalování kamery z krabice a detailní záběry na její tělo.

Night Vision kamera (GNVC-01) foto unboxing

Night vision kamera
Night vision kamera Night vision kamera
Night vision kameraNight vision kamera Night vision kamera Night vision kamera

Parametry kamery Night Vision

Kamera se k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro připojuje skrze USB-C konektor. USB-C kabel u kamery obsahuje dvě praktická ovládací tlačítka jedno pro vytvoření fotografie po stisknutí a druhé pro záznam videa. Na zadní straně kamery se nachází skřipec, díky kterému lze kameru připnout například na oblečení, aniž byste ji museli držet neustále v ruce při natáčení. Kamera je speciálně navržena a koncipována pro noční záběry, jak již z jejího názvu vyplývá. Základem je technologie podsvícení pixelů. Kamera disponuje 6P HD optickými čočkami od Sony a kvalitním CMOS (IMX225(1/3“))senzorem Sony STARVIS. CMOS senzor vyniká nízkou citlivostí na světlo. Kamera má k dispozici praktický umělý kryt čočky, který je na ni vhodné vždy po natáčení nasadit, aby nedošlo k jejímu poškrábání či poškození.

Upozornění: Night Vision kamera nedisponuje žádnou odolností. Není vhodné ji využívat za deště, ve vlhkém/prašném prostředím  a extrémních teplotách.

iGET Blackview GBV9700 Pro night vision parametry

Aplikace Night Camera

Po připojení Night Vision kamery skrze USB-C konektor. Odolný telefon to automaticky rozpozná a spustí adekvátní aplikaci sám. V případě, že byste z aplikace odešli. Můžete ji znovu spustit skrze Toolbox, ve kterém se nachází pod názvem Night camera. V aplikaci můžete nastavit zda má být nahráván i audio záznam spolu s videem, dále záznam smyčky. Přizpůsobit si můžete podle sebe i kontrast a jas. Přes aplikaci lze aktivovat i svítilnu na zadní straně telefonu.

Night vision kamera aplikace    Night vision kamera aplikace    Night vision kamera aplikace

  • Rozlišení fotografií 1280×720 pixelů.
  • Rozlišení videa 1280×720 pixelů s 30FPS.

Kde je GBV9700 Pro dostupný?

Odolný telefon iGET Blackview GBV9700 Pro je dostupný SKLADEM u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na odolné telefony a jejich příslušenství.

Odkaz na produktovou stránku tohoto odolného telefonu: iGET Blackview GBV9700 Pro

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.