Domů / Odolné telefony / iGET Blackview GBV9800 Pro Thermo ukázkové fotografie termo kamerou

iGET Blackview GBV9800 Pro Thermo ukázkové fotografie termo kamerou

Jedním z velkých lákadel odolného telefonu iGET Blackview GBV9800 Pro Thermo jak již z jeho názvu vyplývá je termo kamera, která se nachází na zadní straně telefonu. V tomto článku se zaměříme právě na termo kameru u GBV9800 Pro Thermo a budete se moci podívat na reálné fotografie vyfocené právě pomocí termo kamery FLIR® Lepton®. Tento odolný telefon od iGET Blackview zaujme nejen termo kamerou, ale je vybaven i širokým spektrem senzorů a vyznačuje se vysokou odolností s IP68, IP69K a armádním standardem MIL-STD-810G. Patří mezi vysoce výkonné odolné telefony s chipsetem MediaTek Helio P70 a 6GB operační pamětí. V testování benchmark AnTuTu získal 182 198 bodů.

GBV9800 Pro

Parametry termo kamery

Termo kamera FLIR® Lepton® umístěná na odolném telefonu má široké využití ve stavebnictví, instalatérství, topenářství a dalších oborech. Ušetří hromadu času, práce i peněz. Snadno objeví prasklou trubku ve zdi, unikající teplo v zateplení domu atd. aniž by bylo nutné rozkopat vše okolo.

  • Rozlišení 80×80 pixelů
  • Provozní výkon mimo focení 140mW
  • Provozní výkon při focení 650mW
  • Funkce: ukazování teploty

Fotografie vyfocené termo kamerou Flir u GBV9800 Pro Thermo

Poznámka: V článku jsou viditelné náhledy fotografií, které jsou zmenšené a prošly kompresí, která zhoršila jejich kvalitu. Pokud chcete vidět některou fotografii v plné kvalitě s originálním rozlišením stačí na ni kliknout a zobrazí se vám. Vzhledem k vyšší velikosti v MB bude chvíli trvat načítání fotografie v závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení.

GBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerouGBV9800 Pro Thermo - fotka termo kamerou

Informace o iGET Blackview GBV9800 Pro Thermo

Kompletní informace o iGET Blackview GBV9800 Pro Thermo naleznete na produktové stránce v internetovém obchodě IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a zároveň autorizovaný prodejce telefonů iGET Blackview. K telefonu můžete zakoupit i službu IPATO+, se kterou můžete prodloužit zákonnou záruku až o další dva roky. OdkaziGET Blackview GBV9800 Pro Thermo.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBL8800

Recenze kamery s nočním viděním u iGET Blackview GBL8800

Odolný telefon iGET Blackview GBL8800 je jako jeden z mála odolných telefonů na trhu vybaven …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.