Domů / Návody / iGET Blackview GBV9900 Pro Thermo aktualizace na Android 10

iGET Blackview GBV9900 Pro Thermo aktualizace na Android 10

Byla uvolněna nová aktualizace pro odolný telefon iGET Blackview GBV9900 Pro Thermo. Aktualizace se týká operačního systému Android. Doposud tento telefon od iGET Blackview měl k dispozici pouze Android 9, ale nově pro něj byla uvolněna verze 10. Android 10 do telefonu přináší celou řadu novinek od nového tmavého režimu, který šetří baterii i lidské oči, rychlejší ovládání systému pomocí gest, lepší ochranně osobních údajů po především vyšší bezpečnost systému díky distribuci bezpečnostních aktualizací přímou cestou skrze Google Play.

iGET Blackview GBV9900 Pro Thermo aktualizace Android 10

Jak nainstalovat Android 10 do iGET Blackview GBV9900 Pro Thermo

 1. Před provedení aktualizace důrazně doporučujeme veškerá vaše data v telefonu zálohovat (fotky, videa, dokumenty, kontakty, SMS, záložky, aplikace a jejich data atd.).
  1. Fotografie a videa můžete zálohovat do jiného zařízení (PC, notebook, externí disk) či do cloudového úložiště (OneDrive, Google Disk)
  2. Zkontrolujte v nastavení telefonu a účtu Google, zda máte povolenou synchronizaci kontaktů, SMS, hesel, atd. Případně klikněte synchronizovat a proveďte i zálohu telefonu v nastavení. Též zda máte v případě, že využíváte Google Chrome synchronizované vaše záložky s vaším Google účtem a další data Chrome, abyste o ně nepřišli.
 2. Zkontrolujte, zda máte dostatek volného místa v interním úložišti telefonu. Instalační balíček má cca 2GB.
 3. Zkontrolujte stav baterie telefonu. Doporučujeme telefon zcela nabít nežli budete pokračovat.
 4. Stáhněte si instalační balíček systému Android 10 do telefonu: ZDE. Se staženým balíčkem nijak nemanipulujte (například nerozbalujte zip soubor). Stahování doporučujeme provést vzhledem k velikosti souboru skrze bezplatnou Wi-Fi. Pozor tato verze systému je určená pouze pro model GBV9900 Pro Thermo neinstalujte ji do jiných modelů.
 5. V telefonu jděte do:
  1. Nastavení
   1. Systém
    1. System Update
     1. V části aktualizace systému se dotkněte vpravo nahoře tří teček a z nabídky vyberte Místní aktualizace
      1. Povolte aplikaci aktualizace systému přístup k úložišti
      2. V úložišti telefonu najděte stažený instalační balíček Android 10 a vyberte jej
      3. Přečtěte si zobrazenou nápovědu
      4. Aktualizaci započnete kliknutím na: Aktualizovat nyní
      5. Objeví se ještě informační upozornění: „Pokud zvolíte instalaci neoficiálního nebo nekompatibilního souboru ZIP, zařízení se zablokuje!“ Stiskněte OK.
      6. Telefon se začne aktualizovat. Během aktualizace se telefon samovolně restartuje.  Při aktualizaci telefon nevypínejte např. držením power tlačítka a nijak s ním jinak nemanipulujte.
 6. Po úspěšné aktualizaci doporučujeme jít znovu do Nastavení a části Aktualizací a vyhledat nové automatické aktualizace dostupné pro systém Android 10.

Video návod aktualizace GBV9900 Pro Thermo na Android 10

Kde zakoupíte iGET Blackview GBV9900 Pro Thermo

Tento odolný telefon s termokamerou zakoupíte u autorizovaného prodejce IPATO.cz, který je specialista na odolné telefony a jejich příslušenství. Aktuálně k telefonu dostanete zdarma jako dárek bezdrátovou nabíječku.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.