Domů / Návody / Jak vybrat EET pokladnu

Jak vybrat EET pokladnu

Velice rychle se blíží další vlna zavedení EET 1.3.2013, která bude platit pro maloobchod a velkoobchod. Skupiny CZ-NACE: 45.1, 45.3, 45.4, 46, 47. Už nezbývá moc času si pořídit elektronickou kasu, která EET podporuje. Výběr velice závisí na druhu vašeho podnikání a požadavcích.

Výběr EET pokladny

V prvé řadě je třeba vědět, zda kasa bude stát na jednom místě například v prodejně či budete ji potřebovat využívat neomezeně na místě. Například u zákazníků atd. V případě, že s kasou se nebude často hýbat doporučuji stolní kasu s rozšířením o pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů a terminálem pro platební karty.

V opačném případě se hodí mobilní EET pokladna v podobě software do tabletu či mobilu a zakoupení malé mobilní tiskárny skrze Bluetooth nebo USB port.

Dalším důležitým parametrem, pokud máte za sebou výběr hardware je software, neboli program který vám umožní komunikovat se servery finanční správy a synchronizaci s EET. Kvalitní systémy umí ale celou řadu dalších funkcí, které mohou být pro vaše podnikání užitečné. Detailní statistiky, informace o zboží na skladě, atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.