Domů / Odolné telefony / Jaké příslušenství pro odolné telefony AGM X3 a A9

Jaké příslušenství pro odolné telefony AGM X3 a A9

Odolné telefony jsou obecně kategorií telefonů, pro které moc rozmanité příslušenství nenaleznete v obchodech, oproti stovkám různých příslušenství na běžné mobilní telefony. V tomto článku vám představíme výjimku a to kvalitní příslušenství pro odolné telefony AGM a to konkrétně pro modely AGM A9 a AGM X3. Některé kousky jsou originální přímo od výrobce AGM. Odolné telefony AGM jako takové patří mezi to nejlepší co lze na trhu s odolnými telefony zakoupit. Zvláště AGM X3 je naprostý TOP odolný telefon i přesto je vhodné odolnost ještě zvýšit právě vhodným příslušenstvím.

Příslušenství pro AGM X3 a AGM A9

Silikonová pouzdra pro odolné telefony AGM

Na český trh dorazila originální silikonová pouzdra od AGM pro modely AGM X3 a AGM A9. Díky tomu, že se jedná o originální pouzdra určená vždy na konkrétní model máte jistotu, že na něj dokonale pasuje a přilne. Silikonová pouzdra jsou z kvalitního materiálu, který se velmi dobře drží v ruce a ani v létě v případě pocení ruky z ní nevyklouzává. Další výhodou silikonového pouzdra je, že ochrání tělo telefonu před případným poškrábáním.

Pouzdro AGM

Tvrzená pro odolné telefony AGM

Obecně je nejdůležitější u mobilního telefonu v rámci jeho ochrany chránit displej, který je nejčastěji „poničená“ součást telefonu. Pro již zmiňované modely odolných telefonů AGM lze zakoupit vysoce kvalitní tvrzená skla na displej s pevností 9H. Dále díky efektu 2,5D sklo plně obepne celý displej a nijak nenarušuje elegantní vzhled telefonu.  Kvalitní tvrzené sklo se pozná i podle toho, že dokonale zachovává barvy displeje, má vynikající průhlednost a nesnižuje citlivost dotyku. To vše tvrzená skla  Arctic Fox pro odolné telefony AGM splňují.

Kde pořídit příslušenství pro odolné telefony AGM

Všechny zmiňované položky lze zakoupit v internetovém obchodě IPATO.cz specialistovi na odolné telefony.

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.