Domů / Odolné telefony / K odolnému telefonu iGET Blackviewv GBV7000/PRO powerbanka zdarma!

K odolnému telefonu iGET Blackviewv GBV7000/PRO powerbanka zdarma!

Internetový obchod IPATO.cz, který je zatím jediný na našem trhu jako autorizovaný prodejce značky mobilních telefonů iGET Blackview pro Vás připravil jedinečnou akci. K vybraným modelům iGET Blackview powerbanka s kapacitou 10.000mAh zcela ZDARMA! Tato akce se vztahuje na modely iGET Blackview GBV7000 a GBV7000 Pro. Akce je platná do vyprodání zásob nebo do odvolání. Pokud tento odolný telefon zvažujete zakoupit, tak doporučujeme neotálet, protože powerbanka zdarma je určitě pěkný a užitečný dárek!

Tento odolný telefon s powerbankou zdarma můžete zakoupit zde.

Tento internetový obchod také nabízí možnost nákupu na výhodné splátky!  

Powerbanka iGET POWER B-10000W Zdarma

Dodávaná powerbanka zdarma k výše zmíněným modelům odolných telefonů od iGET Blackview má kapacitu 10 000mAh. Uvnitř powebanky je Li-Polymerová baterie, která umožňuje vyšší životnost v počtu nabíjecích cyklů a nižší hmotnost například oproti powerbankám s baterií Lithium-iontovou (Li-Ion). O stavu kapacity powerbanky vás bude informovat displej s čísly 25,50,75,100. Jedná se o zbývající procenta baterie, o jaký stav se jedná poznáte podle toho, že dané číslo svítí. Například, pokud bude zbývat 50% baterie bude svítit číslo 25 i 50.

Velmi důležitým parametrem je výstupní napětí a proud, kterým připojené zařízení dokáže powerbanka nabíjet. iGET POWER B-10000W má dva výstupní konektory, přičemž jeden má 5V/1A a druhý 5V/2.1. Pro rychlejší nabíjení vašeho odolného telefonu doporučuji využívat konektor s 5v/2.1A. Neméně důležitý je maximální vstupní proud a napětí, který je 5V/2,1A a ovlivňuje rychlost nabíjení powerbanky z elektrické sítě.

Powerbanka má konektory microUSB-A, což by Vás mohlo napadnout, že není přímo kompatibilní s konektory na telefonech, který je microUSB-C. Právě pro kompatibilitu s příslušenstvím dodává iGET Blackview v balení redukci z microUSB-C na microUSB-A.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.