Domů / Smart zařízení / Levné chytré hodinky Smart Watch K88H recenze

Levné chytré hodinky Smart Watch K88H recenze

V posledních letech zažívají chytré hodinky „boom“ a na trhu se jich objevuje čím dál více. Samozřejmě na vrcholu žebříčku jsou největší výrobci mobilních telefonů, kteří chytré hodinky berou spíše jako doplněk k jejich vlajkovým telefonům. Oproti tomu existuje řada výrobců, kteří se zaměřují buďto primárně na chytré hodinky nebo doplňkově s tím, že je berou jako samostatný segment nositelné elektroniky. Tempo se snaží udávat i u nás stále neznámý čínští výrobci, kteří mají cíl, aby chytré hodinky mohl používat i majitel levného mobilního telefonu.

Smart Watch K88H recenze

Tyto chytré hodinky spárujete s android telefony od verze systému 4.4 a výše. Zároveň jsou kompatibilní i s Apple telefony od verze iOS 7 a výše. Bohužel u iOS nefunguje čtení SMS zpráv. Ke spárování slouží Bluetooth verze 4.0

To byly důležité informace na úvod. Nyní se zaměříme na provedení hodinek. Nejedná se o žádné ohyzdné umělé zařízení. Tyto chytré hodinky mají úchvatný vzhled drahých klasických hodinek. Tělo hodinek je z kvalitních pevných materiálů. Hodinky jsou odolné proti stříkající vodě mají certifikaci IP 54. Délka řemínku je 25cm

hodinky k88h

Displej hodinek Smart Watch K88H je kvalitní IPS s úhlopříčkou 1,2″ palce a rozlišením 240×240 pixelů.  V systému máte na výběr z 6 různých ciferníků, které si můžete nastavit.

Hodinky vás zaujmou zadní stranou na které se nachází senzor měření srdečního tepu a spolu s krokoměrem budou hodinky váš osobní trenér. Skrze hodinky můžete také ovládat základní funkce telefonu. Vytáčet hovory, číst SMS zprávy nebo notifikace ze sociálních služeb. A celou řadu dalších funkcí.

k88h zpracovani

 Kapacita baterie v hodinkách je 300mAh. S touto velikostí baterie hodinky vydrží na jedno nabití až 3 dny. Z nuly % do plné baterie to trvá cca 40 minut.

Přečtěte si také

Android aplikace Mediatek SmartDevice

Pokud vlastníte chytré hodinky, například Smart Watch R11 nebo Smart Watch K88H, tak tento článek …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.