Domů / Android telefony / Mobilní telefon iGET Blackview Max G1 ideální na sledování hokeje

Mobilní telefon iGET Blackview Max G1 ideální na sledování hokeje

Dnešní článek je velmi aktuální vzhledem k probíhajícímu mistrovství světa v ledním hokeji na Slovensku. Pokud si chcete vychutnat úžasný obraz zápasů ve velké velikosti, ale vaše televize nesplňuje velikostně vaše očekávání. Doporučujeme se podívat na nový mobilní telefon iGET Blackview Max G1, který má v sobě zabudovaný projektor a dokáže  promítat ve velikosti až 508cm. To už je pořádná podívaná. Nemusíte mít ani plátno stačí bílá zeď, jako pozadí, ale plátno samozřejmě dojem z obrazu zvyšuje.

Jak koukat na MS hokeji na mobilu?

Promítání na projektoru je super věc při skupinovém koukání na hokej, kdy televize je malá a nedostačující. Projektor nabízí mnohem větší zážitek, skoro jako v kině. Zvláště, pokud má kvalitní a vysoké rozlišení, což projektor v mobilním telefonu iGET Blackview Max G1 splňuje. Max G1 má v sobě laserový projektor MEMS, který umí vykouzlit velice ostrý a čistý obraz. Disponuje inteligentní automatickou korekcí obrazu. Rozlišení promítání je v HD kvalitě (720p).

iGET Blackview MAX G1 projektor iGET Blackview MAX G1 projektor

Mobilní telefon zvládne na jedno nabití 4-5 hodin promítání, tedy takřka všechny hokejové zápasy hrané v jednom dni. V balení je praktický stativ a reproduktor s prostorovým 360 stupňovým zvukem, s kterým se budete cítit, jako byste byli přímo v hledišti šampionátu. Samotné zápasy můžete sledovat skrze mobilní aplikaci České televize ČT Sport či jejich internetové stránky. Stačí pouze připojení k internetu.

Díky mobilnímu telefonu iGET Blackview Max G1 si můžete pustit zápasy našeho národního mužstva takřka kdekoliv od domova, kanceláře po lepší, větší obraz v hospodě, nežli z televize.

Max G1 promítání

Kde pořídit iGET  Blackview Max G1?

Mobilní telefon iGET Blackview Max G1 je dostupný skladem a za skvělou cenu u autorizovaného prodejce mobilních telefonů iGET Blackview v internetovém obchodě IPATO.cz, kde si můžete koupit k tomuto mobilnímu telefonu i další příslušenství či prodloužení zákonné záruky až o další dva roky se službou IPATO+. Odkaz na produktovou stránku telefonu s obchodě: iGET Blackview Max G1.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.