Domů / Video recenze / Mobilní telefon s teploměrem – UMIDIGI A9 Pro

Mobilní telefon s teploměrem – UMIDIGI A9 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro zaujme nejen svým skvělým poměrem cena/výbava za cenu pod 5300 Kč, ale i velmi netradiční funkcí a senzorem, který se běžně u mobilních telefonů rozhodně nevidí. Tento telefon od UMIDIGI je vybaven bezkontaktním teploměrem.  Nejedná se o žádný aprílový žert, opravdu je vybaven infračerveným teploměrem se samostatným ovládacím tlačítkem.  Asi nemusíme příliš dlouho přemýšlet, abychom došli k tomu na co výrobce touto funkčností v současné době reaguje. Své uplatnění může tato funkčnost nalézt v komerčním sektoru při měření teploty zaměstnanců či zákazníků při vstupu do obchodů atd.

UMIDIGI A9 Pro teploměr

Infračervený teploměr v UMIDIGI A9 Pro

Senzor se nachází na zadní straně telefonu vedle objektivů fotoaparátu. Telefon je vybaven velmi praktickým samostatným postranním tlačítkem, které lze využít pro rychlý přístup k aplikaci teploměru. Neboli po jeho stisknutí se zapne aplikace pro měření teploty. Po prvním spuštění je nutné senzor pomocí aplikace správně na kalibrovat pro co nejpřesnější výsledky.

Ukázka fungování teploměru a aplikace v UMIDIGI A9 Pro

Kde pořídit UMIDIGI A9 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI A9 Pro můžete zakoupit u autorizovaného prodejce IPATO.cz, který je specialista na mobilní telefony a jejich příslušenství. Nabízí i prodlouženou záruku se službou IPATO+.

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro – testy odolnosti

Odolný telefon UMIDIGI BISON 2 Pro, jakožto hrdý nástupce velmi oblíbeného prvního modelu z řady …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.