Domů / Video recenze / Články s testováním výkonu / Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro – testování výkonnosti AnTuTu benchmark

Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro – testování výkonnosti AnTuTu benchmark

Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro je vysoce výkonný krasavec, což si dokážeme v dnešním článku. Nejdříve se dozvíte potřebné údaje o hardwarové výbavě ovlivňující výkon mobilního telefonu a následně se můžete na přiloženém videu podívat na testování výkonnosti benchmark AnTuTu a především bodový výsledek. UMIDIGI S3 Pro je v současné chvíli to nejlepší, co výrobce UMIDIGI nabízí a rozhodně stojí za to, i díky skvělému poměru cena/výbava.

Předváděcí video UMIDIGI S3 Pro:

UMIDIGI S3 Pro výkon

Srdcem tohoto mobilního telefonu je výkonný chipset Helio P70, který obsahuje 8 jádrový procesor disponující čtyřmi výkonnějšími jádry Cortex-A73 pracujícími na frekvenci 2,1GHz a čtyřmi úspornějšími jádry Cortex-A53 pracujícími na frekvenci 2GHz. Za zmínku stojí též více jádrové APU zpracovávající instrukce umělé inteligence (AI). Procesoru sekunduje 6GB operační paměť pracující na vysoké frekvenci 1800MHz a tří-jádrový grafický čip Mali-G72 MP3 pracující na frekvenci 900MHz.

UMIDIGI S3 Pro výkon

UMIDIGI S3 Pro získal v testování benchmark AntTuTu na videu výše bodový zisk 141 418 bodů.

Kde pořídit UMIDIGI S3 Pro

Mobilní telefon UMIDIGI S3 Pro byl dostupný u autorizovaného prodejce IPATO.cz, specialistovi na mobilní telefony a jejich příslušenství.

Aktuálně nabízené novější telefony, které si můžete prohlédnout: UMIDIGI.

Přečtěte si také

UMIDIGI BISON 2 Pro

Jak odolné jsou telefony z řady Bison od UMIDIGI?

Výrobce odolných telefonů UMIDIGI je právem pyšný na svou řadu odolných telefonů s názvem BISON, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.