Domů / Odolné telefony / Náhradní displeje pro odolný telefon BV5000

Náhradní displeje pro odolný telefon BV5000

Náhradní displeje pro odolný telefon BV5000

V tomto článku se dozvíte co dělat v případě poničení displeje u telefonu BV5000. Chytrý odolný telefon Blackview BV5000 patří mezi nejprodávanější v kategorii odolné. Dokáže přežít takřka cokoliv, ale zpravidla pokud se mu něco stane, odnese to displej. Nemusím nikomu popisovat klasického „pavouka“, který se rád na displejích vytváří a následně se postupem času zhoršuje. S poničeným displejem nastává otázka, zda koupit nový telefon, nebo vyměnit displej.

U spousty telefonů je výměna displeje dražší jak pořizovací cena telefonu. Naštěstí toto není případ u BV 5000. Cena nového displeje činní 1450Kč. Dotykový displej pro telefon BV5000 obsahuje dotykovou vrstvu a LCD displej.

Výměna displeje pro odolný telefon Blackview BV 5000 by se neměla provádět vlastními silami za přispění „znalostí“ z youtube videa s výměnou displeje. Důvodem jsou hlavní funkce telefonu, jako je vodě odolnost, kterou můžete neodbornou výměnou displeje telefonu narušit, a následně vám do telefonu nateče voda. Porušení vodě odolnosti by vás stálo mnohem více peněz, nežli si připlacení za odbornou výměnu zkušeným technikem. Odborná výměna displeje telefonu stojí 600Kč a trvá 1-3 dny. Navíc na ní máte záruku 2 roky.

BV5000 náhradní displej

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.