Domů / Odolné telefony / Nová bezdrátová nabíječka pro odolné telefony iGET Blackview W1

Nová bezdrátová nabíječka pro odolné telefony iGET Blackview W1

Mezi odolnými telefony se pomalu, ale jistě prosazuje postupně funkce bezdrátového nabíjení. Tuto skutečnost lze pozorovat u odolných telefonů iGET Blackview. Například nejnovější model iGET Blackview GBV9500 podporuje rychlé bezdrátové nabíjení. Dále model GBV6800 Pro, který by se měl na český trh dostat v brzké době. Spolu s těmito odolnými telefony se na český trh dostala i kvalitní bezdrátová nabíječka iGET Blackview W1, která je již u prodejců skladem dostupná k zakoupení. Na první pohled zaujme velmi minimalistickým a pohledným vzhledem, vzbuzující luxusní dojem.

Parametry bezdrátové nabíječky iGET Blackview W1

V těle této nabíječky koluje nejnovější bezdrátová technologie 3. generace. Výkon této nabíječky 10W. Běžné mobilní telefony i odolné telefony dokáže nabít velmi rychle, pokud podporují rychlé bezdrátové nabíjení. Díky diodovému indikátoru lze snadno zjistit stav nabíjení.  V iGET Blackview dbají důraz na bezpečí nejen vaše, ale i vašeho telefonu, proto je nabíječka opatřena teplotním čidlem, které hlídá zda se mobilní telefon při bezdrátovém nabíjení nepřehřívá.

Jaké má ochranné funkce iGET Blackview W1?

– teplotní ochrana,
– ochrana proti přepětí,
– ochrana proti vysokému proudu,
– ochrana proti zkratu,
– rozpoznání kovových předmětů.
Důležitou funkcí této bezdrátové nabíječky je inteligentní nabíjení, které zaručí, že ve chvíli, kdy se telefon nabije na 100% kapacity baterie, tak již dále nenabíjí a nedochází k zbytečnému opotřebovávání životnosti baterie v telefonu.

Vzhledem k tomu, že s iGET Blackview W1 lze nabíjet telefon na vzdálenost až 8 mm nemusíte svůj mobilní telefon vyndavat z ochranného obalu. Dále má nabíječka kvalitní protiskluzovou ochranu, aby mobilní telefon či ona sama nesklouzávala z povrchu.

Pro jaké mobilní telefony je bezdrátová nabíječka iGET Blackview W1 vhodná?

Zprvu je ideální pro nové odolné telefony od téhož výrobce, které jsme již zmiňovali v úvodu článku  a to odolný telefon iGET Blackview GBV9500 a iGET Blackview GBV6800Pro

Dále je vhodná pro všechny mobilní telefony bez ohledu na jejich značku, které podporují rychlé bezdrátové nabíjení s 10W. Například pro Nexus (4/5/6/7), Samsung (S8/S8 Plus, S7/S8 Edge, S6/S6 Edge Plus, Note 8/5), Apple (iPhone X/8/8 Plus).

Tabulka parametrů iGET Blackview W1

Výkon: 10 W
Barva: Šedá
Indikace nabíjení: LED dioda
Napájecí konektor: USB-C
Hmotnost nabíječky: 80 g
Hmotnost celého balení: 192 g
Rozměry zařízení: 96 x 96 x 9 mm (šířka x výška x hloubka)
Rozměry krabice: 116 x 116 x 37 mm (výška x šířka x hloubka)

Kde pořídit bezdrátovou nabíječku iGET Blackview W1

Tuto kvalitní bezdrátovou nabíječku zakoupíte za skvělou cenu u autorizovaného prodejce produktů iGET Blackview v internetovém obchodě IPATO.cz, který se specializuje na odolné telefony a jejich příslušenství. Bližší informace naleznete na produktové stránce této nabíječky na eshopu: iGET Blackview W1.

Přečtěte si také

GBV8900

Rozbalování odolného telefonu iGET Blackview GBV8900

Odolný telefon iGET Blackview GBV8900 je nástupcem oblíbených odolných telefonů iGET Blackview s termokamerou FLIR. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.