Domů / Video recenze / Odolný telefon AGM X1 testování kvality displeje

Odolný telefon AGM X1 testování kvality displeje

Odolný telefon AGM X1 jako jeden z mála odolných telefonů má vysoce kvalitní displej od výrobce Samsung, který znáte z jeho vlajkových modelů Galaxy S. Zkušenější čtenáři jistě už tuší o jaký displej se jedná, pokud jste si mysleli, že o Samsung SUPER AMOLED, tak máte pravdu. Super AMOLED dokonale vykresluje barvy. Úhlopříčka použitého displeje je 5,5″ palců s rozlišením Full HD. Dotykové sklo je navíc chráněno ochranným sklem Corning Gorilla Glass třetí generace proti poškrábání a poškození.

AGM X1 se SUPER AMOLED vs iPhone 7 s IPS

Papírové parametry takřka každého telefonu se vždy velmi hezky čtou, ale vidět to na vlastní oči to je jiná. Výrobce AGM, jako důkaz kvality použitého displeje porovnal svůj odolný telefon AGM X1 s Apple iPhone 7, který má IPS displej.

 

Kde pořídit odolný telefon AGM X1

Tento odolný telefon zakoupíte v internetovém obchodu IPATO.cz s zákonným záručním servisem 2 roky, dále možností rozšíření záruky o další dva roky a nabídky pozáručního servisu. Odkaz: AGM X1.

Aktualita: Nově je dostupná nová verze odolného telefonu řady X, konkrétně X2. Tento odolný telefon naleznete na produktové stránce AGM X2.

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.