Domů / Video recenze / Odolný telefon AGM X2 s kapacitou paměti 128GB

Odolný telefon AGM X2 s kapacitou paměti 128GB

Odolný telefon AGM X2 není žádnou novinkou. O tomto telefonu jste si již na našem mobilním magazínu mohli přečíst celou řadu článků i shlédnout celou řadu videí všeho druhu. Tentokrát bychom vás rádi informovali, že na českém trhu je dostupná nejen základní verze s 64GB interní pamětí, ale i verze s 128GB.

Odolný telefon AGM X2 128GB

V případě, že vás zajímá kompletní výčet hardwarových parametrů tohoto odolného telefonu, tak je najdete ve starším článku zde:  AGM X2. V něm, ovšem je uveden údaj pro verzi s nižší kapacitou interní paměti. Nutno podotknout, že kapacita 128GB již uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, kteří si potrpí na velké místo v telefonu. Toto místo lze rozšířit ještě o microSDHC externí paměťovou kartu s kapacitou do 256GB. Tento odolný telefon je opravdové mistrovské dílo výrobce mobilních telefonů AGM.

Kde zakoupit odolný telefon AGM X2 s kapacitou 128GB?

Špičkový odolný telefon AGM X2 s vysokým výkonem, armádní certifikací MIL-STD-810G a stupněm krytí IP68 je dostupný v internetovém obchodu www.IPATO.cz se záručním i pozáručním servisem a nabídkou náhradních dílů. Odkaz na produktovou stránku odolného telefonu: AGM X2 128GB.

Přečtěte si také

AGM G2

Příslušenství k odolným telefonům AGM řady G2

Pořídili jste si nový odolný telefon od výrobce AGM z řady G2? Máme pro vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.