Domů / Video recenze / Články s testováním odolnosti / Odolný telefon Doogee S50 testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S50 testy odolnosti

Odolný telefon Doogee S50 patří mezi nejvíce popisovaný odolný telefon v posledních dnech na tomto mobilním magazínu. Po jeho představení, hardwarové výbavě, obsahu balení vám nyní ukážeme i jak si stojí co se týče odolnosti. Na Youtube jsme pro vás vyhledali demonstrativní video zachycující tento odolný telefon od Doogee v nelehkých situacích dokazující pozoruhodnou odolnost tohoto telefonu Doogee S50 se stupněm krytí / certifikací odolnosti IP68. Odolný telefon Doogee S50 svou kvalitou skvěle zapadá do řady odolných telefonů Doogee S.

Doogee S50 testování odolnosti

Jak je na videu vidět displej odolného telefonu Doogee S50 může sloužit jako prkénko na krájení. Samotný telefon pak může být okrasou vašeho akvária. Doogee S50 si poradí s vařicí i ledovou koupelí. Dále se nezalekne ani písku či bláta. Je to odolný telefon do nepohody a náročného prostředí. Samozřejmě se jedná o demonstrativní ukázky, které nedoporučujeme zkoušet doma s vaším odolným telefonem.

Kde pořídit odolný telefon Doogee S60

Odolný telefon Doogee S50 byl dostupný v internetovém obchodě IPATO.cz, který se specializuje na prodej odolných telefonů a příslušenství k nim. K odolným telefonům nabízí  nejen zákonnou záruční lhůtu, ale i možnost rozšířené záruky o další až 2 roky se službou IPATO+. Dále pozáruční servis na všechny nabízené telefony. Aktuálně nabízí novější modely, které si můžete prohlédnout: Doogee.

Přečtěte si také

Doogee S96GT

Unboxing odolného telefonu Doogee S96 GT

Odolný telefon Doogee S96 GT patří mezi odolný telefony dominantní řady S od Doogee. Jako …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.